• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Postoni dicka per dikend ketu ne forum por pa i permendur emrin

Kam edhe une diçka si skam :p

Oh, një grua lakuriq,
Në fund të barkut
Një iriq!

Oh, një burrë lakuriq,
Në fund të barkut
Dy kokrra fiq!

O iriq,
Mos ha fiq,
E ke dhomën plot me miq!...
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Kam edhe une diçka si skam :p

Oh, një grua lakuriq,
Në fund të barkut
Një iriq!

Oh, një burrë lakuriq,
Në fund të barkut
Dy kokrra fiq!

O iriq,
Mos ha fiq,
E ke dhomën plot me miq!...
ahahahahahha te hengert dheri coban 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
Top