• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershtypja juaj me e forte?

Odeon

Relax
Ne jete na ndodhin shume gjera, por ka disa qe nguliten fort ne mendjen e secilit prej nesh.
Jam vertet kureshtar te sillni pershtypjen tuaj me te forte deri me sot.

Po e filloj vete i pari; shume gjera me kane bere pershtypje ne jete, por kane qene kalimtare perderisa nuk i kujtoj te gjitha.
një me ka mbetur ne mendjen time fort dhe ai është Ezani, deri para ca vitesh as kisha idene se çishte, u desh një udhetim ne turqi qe ta degjoja brenda xhamise blu ate tingull qe me hyri ne tru dhe ende e kesaj dite nuk arrij ta kuptoj se çfarë ndjen njeriu ne ate kumbim. është marramendes se deperton thelle ne qenien e njeriut sipas opinionit tim dhe per çudi se une jam ateist, por ai tingull nuk mund te harrohet lehte.

Ezani me i bukur ne bot. - YouTube
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Si njeri qe analizoj shume ishte një periudhe qe fillova te analizoja shume veten.
Per disa shkaqe te jashtme ishte një periudhe mjaftueshem e gjate dhe ajo ka qene periudha ku kam prekur abiset e mia
E vete dola serish ne siperfaqe. Sepse si thuhet : kur një here prek fundin ka vetem nne rnje rruge (lart)
Pas mesaj periudhe permbysa cdo teori..filozofi timen per jeten etj. Arita ne një periudhe koshience per cdo gje qe bëja.


Me pak fjale njeriu kur behet koshient shume humb, ama me shume fito.
 

Jetmira

..........
Nuk jam ndjere ndonjehere keshtu sic ndjehem kto vitet e fundit.
Si ta shpjegoj.....Pfff
Po ja nuk është se merzitem kur gjerat me shkojne keq,as nuk është se e vras shum mendjen.
Dikur merzitesha shum nese pengesat e jetes me prishnin planet.
Kurse sot nuk është se me intereson shume.
Nuk e di nese është fundi apo fillimi.
 
Top