• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Pershendesni njeri-tjetrin me nje kenge

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
@WxP po hulumtoja ne arkiven e viteve kur xhironim gomat ke gjimnazi me golf 2, shife ca gjeta lol
Po ckerkonit neper gjimnaze njehere apo kliente per forumin?😝🤣🤣🤣🤣
Harrova tju them ne ate kohe qe vinit verdalle gjimnazeve me zerin ne kupe te qiellit,po pse more ,u kendohet gocave te Beratit;vajza si ty ,Durresi ka plot?!😝🤣🤣🤣🤣
 

Frank

1+1=3
Po ckerkonit neper gjimnaze njehere apo kliente per forumin?😝🤣🤣🤣🤣
Harrova tju them ne ate kohe qe vinit verdalle gjimnazeve me zerin ne kupe te qiellit,po pse more ,u kendohet gocave te Beratit;vajza si ty ,Durresi ka plot?!😝🤣🤣🤣🤣
Ne ate kohe nuk kishte Fv jo, vetem chati ishte :p
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Darius

DENY IGNORANCE
Miremengjesi e vogla ime @DeliriumMind 😘, une po largohem se kam nje takim pune, mengjesin ta kam lene gati, me lengun tend te preferuar luleshtrydhe+ananas+banane e ke gati 😊....shijoje ne keto tinguj,
😘😘
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top