• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Përqafimi” i vdekjes!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
“Përqafimi” i vdekjes!Një moment mjaft i veçantë është fotografuar nga Chaitanya Vattem gjatë sulmit të një leopardi ndaj një kaprolli, ku duket si një përqafim, por në fakt është fundi i jetës për kafshën e brishtë.

Fotografi ndodhej në Masai Mara të Kenias kur është bërë protagonist i këtij sulmi dhe kurrsesi nuk mund ta linte t’i ikte pa e fotografuar.

“Sapo leopardi, i njohur si Luluka, e pikasin gjahun e tij, nuk ju desh shumë kohë për ta rrëzuar në tokë, vetëm me një ‘përqafim’”, thotë Chaitanya Vattem./ Top Channel 

kitrra 123

plak gjufurrak
per 14 ka bo vaki kjo ::kafe::

Kujdes nga kafshimet ne qafe :chh
 
Top