• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Perlat e Shqipërisë, fshatrat që sjellin mijëra turistë të huaj (FOTO LAJM)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Perlat e Shqipërisë, fshatrat që sjellin mijëra turistë të huaj (FOTO LAJM)


Voskopoja, Korce


Bënja e Shqerisë, Përmet


Lini, PogradecDragoti, Tepelene


Vinoi VloreKallmet, Lezhe


Petrele, Tirane


Belsh, Elbasan


Theth, Shkoder


Valbonw, Tropoje

Shqiperia është padyshim një vend me mrekulli natyrore dhe bekime që nuk kanë fund.

Agjencia Kombëtare e Turizmit kohët e fundit ka ndërmarrë një projekt të titulluar “Shqipëria ime fantastike” nëpërmet të cilit synon të sjellë në vëmendjen e lexuesve, disa nga destinacionet më të bukura të vendit tonë që duhen vizituar medoemos.

Këto janë 10 fshatrat kulturorë, me traditë e kulinari të shkëlqyer që duhen promovuar në mënyrë që turizmi të zhvillohet e bukuritë e të cilëve të mos mbeten kuriozitet për syrin e shumicës.

. /albeu.com/
 

Aver

VIP
Shqiperia komplet është perle per nga bukurite natyrore. Ia ka fal zoti te gjitha.
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Sa fiksim e kam Kallmetin, se aty kur iki per Shkoder është drejte fare, si piste avionash vetem duhet me e mush ngaz..
Andej nga Verilindja ka fshatra te bukur po ka dhe njerez te eger shume(Hasi,Kruma,Kuksi nkufi me Dibren)... po Kopliku qytet është?
 

Katil

Antarë i Respektuar

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
une dua te ik ne valbone ... kam patur dy shoqe ne shkolle nga dardha e tp 100 here me jan lutur pse nuk ika thuaj pse...
nuk besoj do e shoh ndonjehere por bohh nuk i dihet jetes!!
 
Top