• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Pergjigju me Po ose Jo

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Po🙁
Te lodh ideja se cdo dite duhet te ngrihesh shpejte?
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Jo
E kap vetem mat duke buzeqesh ndonjhere?
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Pooo plot here lol
Bile me kujtove nje histori me kte te qeshmen lol
ka qene e forte shume

Ju kane ndjekur ndonjehere nga pas , njerez te panjohur?
 
  • Haha
Reactions: Ivy
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top