• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Pergjigju me Po ose Jo

Status
E mbyllur për postime të tjera.
M

Morfina

Jo, por ka raste qe me duhet.

Mire u gdhit sot?

ps: tema u rihap
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Jo (kam ardh qe ne mengjes ne pune)
U kenaqe ti me te lexuar?😝
 
  • Haha
Reactions: NGU

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Jo
E quan tepri kaq bute sa po flase une?
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Po
Ti e ben per show kete apo te duket se gjithe forumi rrotullohet rreth teje?
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Po ,me iku busi🤣
Kjo koha te ka dhene pak ngjyrat e vetes?
 
M

Morfina

Pak po, edhe pse mundohem ato grite ti shikoj pa vene syzet.

tani me thuaj icik ate kafen kur do e pinim ne? (Mi ju &moon) :p
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Po (fundjaven qe vjen)
E prete dot bileten te na nderosh?😝
 
M

Morfina

Hahahahaha esht nder i madh per mua ca thu ti si ta boni dora ene e shkrujte iher :p

Po sikur mos vi? :p
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Ti shkurtojme baluket ene pak,mooni nga nje krahe ,une nga nje krahe,po me thike ama🤣🤣
Thu se hyn dot ne Eu ashtu?
 
M

Morfina

Hahahaahahahah ufffff mo its worth a try:p
Se do behem serioze tani.

E meriton alb EUv?
 
M

Morfina

Jo, deri tani se meriton.

E shpreh mendimin e castit si te vjen?
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Po pa hezitim fare
Double ekspres?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top