• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mish lepuri

Arfenilla

Themelues i Forumit
Huang Fuping nga Kina pretendonte se në shtëpinë e tij kujdesej për mace të pastreha, por në fakt ai i therte dhe i shiste në restorante duke mashtruar se ishte mish lepuri.

Autoritetet e sigurisë pasi kanë hyrë në shtëpinë e tij, janë tmerruar nga kasaphana me kafshë të prera, të rrjepura dhe të bëra gati për shitje.

Në të njëjtën kohë, janë shpëtuar 49 mace që ndodheshin ende në kafaze.

Mediat raportojnë se ky “dashamirës i kafshëve”, për 30 vjet ka punuar në këtë formë, ndërsa askush nuk ka dyshuar se mishi i blerë për afro pesë euro kilogrami, nuk ishte prej lepuri./albeu
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Bohhh,pune kinezesh! Te shkretat mace.
 

Aver

VIP
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Arfe na cmende me ate foto.
 
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Kush ka ngren mish mace te na thote nese ka te njejten shije me ate te lepurit?! :p
 

Aver

VIP
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Kush ka ngren mish mace te na thote nese ka te njejten shije me ate te lepurit?! :p
Mishin e lepurit nuk e kam provu akoma.

Ndersa mishi i maces eshte deri diku i lezecem por eshte i pa yndyrshem dhe nuk mund te krahasohet psh me mishin e njeriut... i cili te shkrihet ne goje.
 
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Kostika, ( durrsaket duhet ta njohin, ai qe gjuan te currilat per oktapod ) nje i njohuri im i ka gatuar macen e vet komshiut per lepur.Pasi e hengren dhe u bene tape i thote-
O Ed a te pelqeu lepuri?
T'lumshin duart ja kthen Edi.
Lepuri leshit i thote Kostika.
A mba mend qe t'kam pas thene qe macja jote me ngjan si lepur?
Te befte mire.
E ka gjemuar Edi Kostiken me thike gjys ore neper lagje derisa erdhi policia.
Thone qe mishi me i keq per tu ngrene eshte ai i njeriut.
Por ka kanibale prapeseprape.
 
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Mishin e lepurit nuk e kam provu akoma.

Ndersa mishi i maces eshte deri diku i lezecem por eshte i pa yndyrshem dhe nuk mund te krahasohet psh me mishin e njeriut... i cili te shkrihet ne goje.
Jo,jo kjo shkon pertej c'do imagjinate e pranoj... :vje:

lol lol lol
 

Aver

VIP
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Jo,jo kjo shkon pertej c'do imagjinate e pranoj... :vje:

lol lol lol
Cfare ka per te qeshur zonjushe?
 

Aver

VIP
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Iku Reaa lol

Kthehu moj se ishte shaka.

Nuk te ha, JO! :D
 

Aver

VIP
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Anomalia juaj zoteri lol

Ahaha kujdes se jo te gjitha macet jane te buta :p
Haha

Aq me mire. Kafshet e egra e kane mishin me te shijshem se te butat. :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Arfe na cmende me ate foto.
Haha. paramendo ata se i kan ngren dhe e kan kuptu me von se cfar mishi ishte
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Me mire mish mace se mish derri.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Ska pas faj
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

S´ka me gje te bukur te jesh Gjuetar.
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Gjak e dhjame po he :p
 

Jetmira

..........
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Zot sa gjynaf :(


Shife sa pamje te embel :D
A vriten kto,i vraft Zoti :( :(
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Zot sa gjynaf :(


Shife sa pamje te embel :D
A vriten kto,i vraft Zoti :( :(
po vriten njerez e sesht aq kujdes sa tregohet per rrjepjen e kafsheve apo vendstrehimin e kafsheve... gjithesesi kush eshte mishngrenes mos te cuditet fare ne fund edhe macja ka mish sic ka qengji... lepuri.. pula ..kali apo derri.... :) behuni si mua mos hani mish... sdo ket kerkesa e si rrjedhoj sdo priten kafshet ... :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

E rendesishme te jet hallall...:p
Une kam degjuar se mishi i maces te shkurton penisin
E ke pytur veten ndonjehere...pse kinezet dmth kane ashtu ?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Une kam degjuar se mishi i maces te shkurton penisin
E ke pytur veten ndonjehere...pse kinezet dmth kane ashtu ?
Vertete, ::cool:: Sa eshte neser fluturimi i pare per pe qin :jo: pekin :D po mendoj :zzz: se gjeta ilaqin
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Vertete, ::cool:: Sa eshte neser fluturimi i pare per pe qin :jo: pekin :D po mendoj :zzz: se gjeta ilaqin
Se di , hall i madh se gojedhenat thone se dysh spaloset jooo
 

Jetmira

..........
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

po vriten njerez e sesht aq kujdes sa tregohet per rrjepjen e kafsheve apo vendstrehimin e kafsheve... gjithesesi kush eshte mishngrenes mos te cuditet fare ne fund edhe macja ka mish sic ka qengji... lepuri.. pula ..kali apo derri.... :) behuni si mua mos hani mish... sdo ket kerkesa e si rrjedhoj sdo priten kafshet ... :)
Mua me dhimbsen me shum kafshet sesa njerezit.
Sa per mish,un nuk ha asnje lloj mishi meqe permende mishngrenesit.
Njerezit si puna ktij "djallit" as dheu nuk meriton ti tres.
 
Top