• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Penalltia qesharake, Guardiola: Sterling duhet të tregonte...

Delirium

Route 66 🚜
Pep Guardiola ka qenë kritik me Sterling për penalltinë që ky i fundit ka fituar mbrëmjen e djeshme ndaj Shakhtarit. Mançester Siti ka arritur të fitojë me lehtësi me rezultatin 6-0.

raheem-sterling-man-city_1v2rftl7g29nf1ugx5py8f3hwu.jpg


Mirëpo në minutën e 24-t Sterling duket që simulon qartë për të fituar një penallti që shndërrohet në gol nga Gabriel Zhezus. Viktor Kasai nuk ka qenë i vëmendshëm në atë rast. “E kuptuam se nuk ishte penallti. Sterling mund ti tregonte gjyqtarit se nuk ishte shkelur. Ata duhet të ndihmohen në raste të tilla, por janë gjëra që ndodhin”, u shpreh Guardiola.

/panorama sport/
 
Top