• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nuk u pranua në FSK për shkak të mbulesës

Arfenilla

Themelues i Forumit
Te bukuren e duan te gjithe kete mendoj une. Pse mos dalesh ne rruge une s kafshoj shperndaj dashuri per te bukurat por dhe per te shemtuarat ska problem.
menyra si e the ti ishte me shume banale...
Nejse shpernda dashuri .po beje me respekt🙂
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Mu kujtua një rast meqe permende pashaporten
Ishte njera qe futi letrat per amerike dhe ne ate kohe nuk mbante shami
Kur erdhi puna qe do ikte pasi i beri te gjithe dokumetacionin qe i kerkohej,ajo kishte vendosur shamine islame...dmth para se te ikte e ne aeroport nuk e hoqi, ju refuzua viza me pretekstin se ne pashaporte nuk kishte shami e nuk ishte i njejti person qe paraqitej !
E shkreta u detyrua te fuste perseri letrat por kete here fotot ishin me shami .

Po kam degjuar dicka te tille
Per mua personalisht nuk perben problem, shyqyr qe Mer guzimin një femer te bej një pune te tille.
Me është mesuar syri me femra te mbuluara, kam pare lloj lloj
Nga ato qe mbulojne koken e zbulojne bythen.
Nga ato qe mbulojne koke e kembe.
Dhe nuk me bejne me pershtypje
çfarë nuk me pelqen është ato qe mbulojne dhe surratin dhe vene një tip rrjete ke syte si ninja. Ato ne njefare menyre me fusin friken lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Nuk shof asnje problem tek rregullat.
As une nuk shof probleme. Qe besa kjo USA veq i lumi allah qe ka dite me fal por ka një behane se nuk është muslimane :p
Soul, une qe besa nuk prisja me diskutu se nese vajzes i është leju apo nuk i është leju. Qe besa thash do ta diskutonim nese vajzes i behet kabull puna qe do bente ne një garnizon me burra te huaj. Njemend para se ta diskutojme shamine do ishte mire me sqaru kete gje.
 
Top