• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nuk quhej Skënder, zbulohet emri rus i Gjinushit

MrCool

Lost
1280Skëndër Gjinushi u zgjodh mes debatash sot në krye të Akademisë së Shkencave duke qenë kështu një kandidaturë politike e maxhorancës.

Artan Fuga dhe personazhe të tjetër të njohur kundërshtuan kandidimin e tij, megjithatë Gjinushi tashmë është kreu i Akademisë së Shkencave.

Zgjedhja e tij në krye të këtij institucioni ka bërë që gazetarët të kërkojnë më tej në lidhje me të duke bërë një zbulim të çuditshëm.

Gjinushi ka mbajtur emrin rus "Sasha" deri në një farë moshe. Kjo gjë është e pasqyruar edhe në formularin e vetëdeklarimit të tij.

Gjinushi e ka ndërruar emrin më vonë duke e vendosur Skënder. /albeu.com/
 
Top