• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Nev lol lol ngelme nshi tan jeten :p
Call mos u anko,ska kush borgj, pse jetone ne i vende, me shi non stop hahahahaha.
Por ne ketej ne breg detit,e kena mall.
Vec mire qe po troket vjeshta,dhe pik pik pik.,,shiu neper ne shetit ahahhahaa :p
dua krijim Call ,sot mundesishte :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Bulezim pranvere ..

PErshendetje :)
Ju lajmeroj qe hapet sot pranimi i dergimeve letrare per konkursin e letersise.

Tema:
Per tetorin
Tetor- Kujtimet e gjetheve vs Teme e lire Pershkruani magjine e vjeshtes me pak fjale ose thoni cf te doni ju

Dergimet tuaja do pranohen deri me daten 14 tetor.
ku dergohen krijimet..ketu?
Jana krijimet dergohen ne posten time private..:)


Ju pershendes,kalofshi mire ne vazhdim !!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Bulezim pranvere ..

PErshendetje :)
Ju lajmeroj qe hapet sot pranimi i dergimeve letrare per konkursin e letersise.

Tema:
Per tetorin
Tetor- Kujtimet e gjetheve vs Teme e lire Pershkruani magjine e vjeshtes me pak fjale ose thoni cf te doni ju

Dergimet tuaja do pranohen deri me daten 14 tetor.


Jana krijimet dergohen ne posten time private..:)


Ju pershendes,kalofshi mire ne vazhdim !!
Mos na harroni .jemi ne pritje te krijimeve tuaja..!!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Bulezim pranvere ..

PErshendetje :)
Ju lajmeroj qe hapet sot pranimi i dergimeve letrare per konkursin e letersise.

Tema:
Per tetorin
Tetor- Kujtimet e gjetheve vs Teme e lire Pershkruani magjine e vjeshtes me pak fjale ose thoni cf te doni ju

Dergimet tuaja do pranohen deri me daten 14 tetor.


Jana krijimet dergohen ne posten time private..:)


Ju pershendes,kalofshi mire ne vazhdim !!
Jemi perseri sebashku ketu :)
Kane ngelur vetem dy dite per pranaimin e krijimeve tuaja.
Mos na harroni,dergimet tuaja i japin jete konkursit tone.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Kohe dashurie - kohe vjeshte ::kafe::

Strukun aty nen cati hmmmm, ku eshte bella ::kafe::
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Pershendetje te nderuar antare!!
Rishkruhemi perseri , per dergimet e muajit Nentor,te krijimeve letrare.

Tema perkatese:

Nentori yne
Nentor- Shko dallendyshe vs Teme e lire. Shko dallendyshe eshte nje poezi e Filip Shirokes qe sa here e lexon te mbush
me nje mall per atdheun, nje mallengjim eshte aq e arrire me ato pak fjale te varfera te dialektit qe ai ka perdorur ka bere nje kryeveper
Ju cf jeni ne gjendje te beni per atdheun tuaj? Pershkruani vendlindjen tuaj.Dergimet tuaja,do mirepriten deri ne daten 14 Nentor.
Mos na harroni!!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Pershendetje te nderuar antare!!
Rishkruhemi perseri , per dergimet e muajit Nentor,te krijimeve letrare.

Tema perkatese:

Nentori yne
Nentor- Shko dallendyshe vs Teme e lire. Shko dallendyshe eshte nje poezi e Filip Shirokes qe sa here e lexon te mbush
me nje mall per atdheun, nje mallengjim eshte aq e arrire me ato pak fjale te varfera te dialektit qe ai ka perdorur ka bere nje kryeveper
Ju cf jeni ne gjendje te beni per atdheun tuaj? Pershkruani vendlindjen tuaj.Dergimet tuaja,do mirepriten deri ne daten 14 Nentor.
Mos na harroni!!
Mos na harroni me dergimet e krijimeve tuaja latrare..:)

Ju pershendes!!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Mirembema!
Ja ku arritem ne muajin e fundit te vitit-1015..:)
Erdhi dhe Dhjetori magjik,sic e ka quajtur Nicktjeter .Dhjetori magjik dhe temat e ti.
Dhjetor- I vetem ne shtepi vs Teme e lire I vetem ne shtepi eshte nje mit tashme persa i takon periudhes se Krishlindjeve
dhe per te pershkruar sa me mire atmosferen e Krishlindjeve mund ta beni me pak fjale dashurie, ngrohtesie dhe harmonie familjare.


Mos harroni krijimet tuaja pranohen deri me daten 14 Dhjetor.
Dergohen ne posten time private: NEvertiti.

Ju pershendes!!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Mirembema!
Ja ku arritem ne muajin e fundit te vitit-1015..:)
Erdhi dhe Dhjetori magjik,sic e ka quajtur Nicktjeter .Dhjetori magjik dhe temat e ti.
Dhjetor- I vetem ne shtepi vs Teme e lire I vetem ne shtepi eshte nje mit tashme persa i takon periudhes se Krishlindjeve
dhe per te pershkruar sa me mire atmosferen e Krishlindjeve mund ta beni me pak fjale dashurie, ngrohtesie dhe harmonie familjare.


Mos harroni krijimet tuaja pranohen deri me daten 14 Dhjetor.
Dergohen ne posten time private: NEvertiti.

Ju pershendes!!
Jemi ne pritje te krijimeve tuaja!!
Mos na harroni!!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Deri sonte ne darke eshte afati i ketij muaji per dergimet tuaja!!
Ju pershendes!!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top