• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Sot zyrtarishtt hapet dhe konkursi per prillin :)
Prill- Eshte dita ime vs Teme e lire .Kjo teme ska te beje as me kenge as me film apo liber, kjo teme eshte per ty, ke marre ndonjehere fryme thelle je ndalur ne nje moment dhe ke pytur veten , po une? Ia ke dedikuar vetes thjeshte 2 minuta te mendosh se si ia ke arritur deri aty ku je
Pra thjeshte me trego sukseset apo mos sukseset e tua qe te kane formuar e te kane bere ate qe je sot, cila dite te ka shenuar ty?
Nje pyetje: Dmth. deri me 14.04.2015 ora 23.59 munde te dorezojme punimet??

Tema mjafte e veshtire! E them me sinqeritet. Ku ka me veshtire se te njohesh veten??? Megjithate them se kjo varferia ime do beje te pamunduren te sjelle ndonje gjurme pozitive nese kam lene diku. Do kthehem prapa ti hjeq pluhurin ndonje gjurme.

Edhe nje pyetje: Eshte e mundur te shkruash vetem per ndonjerin nga atributet qe te ndrit paksa se shume e shume atribute them se nuk kemi :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Hapet sot konkursi i letersise per muajin maj.
Shkrimet do pranohen deri me date 14.
Jini kreativ,origjinal,ama jo banal.

Per majjjj
Maj- Dikujte i pelqen ngrohte vs Teme e lire.Praktikisht ky eshte nje film ku ka luajtur dhe Marlyn Monroe dhe nisur nga titulli do doja qe per kete muaj te shfrenoni fantazine. Po po ky do jete muaji i erotizmit, muaji i lakuriqsise, muaji i paturpersise. Ndaj dikujte mund ti pelqeje ngrohte por shshtt!
 
Last edited:

Gerti2

Donatorë
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Te shofim ca do shkruhet dhe sa fantazi te shfrenuar keni. :)
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Ju rikujtoj temen per muajin maj.
Muaji i erotikes, dicka e pazakonte ne kete konkurs qe ska ndodhur asnjehere.
Ndaj mos ngurroni.
Sillni krijimet tuaja.

Publicitet i mire duket :p
 
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Nick, une me shume deshire do merrja pjese ne konkursin e ketij muaji.
Por me duhet nje muze frymezimi.
Mund ta kerkoj ketu ne Fv?
Ti psh do pranoje te ishe muza ime?
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Cf poshtersire lol

Nahh sbesoj di te frymezoj njeri per kete muaj un naive e embel e bute pa djallezira
Ncuk ncuk muaji maji sben per mua!!

Si do ia bejme tani do thuash ti? Hmm hidh ndonje ide e rishikojme serish :p
 
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Cf poshtersire lol

Nahh sbesoj di te frymezoj njeri per kete muaj un naive e embel e bute pa djallezira
Ncuk ncuk muaji maji sben per mua!!

Si do ia bejme tani do thuash ti? Hmm hidh ndonje ide e rishikojme serish :p
Une bera nje lajmerim te posta e forumit-Po nuk doli asnje femer vullnetare taksirat per mua dhe kenaqesi per ty te jesh muza ime per kete muaj.
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Ishalla kenA koh se qenka muJ interesant :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Nese jeni ndonje krijim..edhe thelle ne arkivat tuaja..
Ma dergoni per majin erotik!!

Urdher !! (Huazuar nga 50 hijet ):p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Edhe cilat jane rregullat qe duhet ti permbahemi ne krijimet tona erotike ? Nese do kemi :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Edhe cilat jane rregullat qe duhet ti permbahemi ne krijimet tona erotike ? Nese do kemi :p
Per kete muaj? Vetem mos kaloni ne banale..
Dmth kush merr pak ere nga letersia din ta beje dallimin mes nje shkrimi me erotizem te lehte sensual e bla bla
dhe nje tjetri qe eshte vulgar.

Pastaj ti dergoje veri dhe nje hajmali me shkrimin e sta kthejme pas :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Beni mire te me dergoni ndonje krijim, se nuk e hap konkursin vetem me nje dergim :)
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Beni mire te me dergoni ndonje krijim, se nuk e hap konkursin vetem me nje dergim :)
une kam postuar nje ketu para ca kohesh...hajde ma fut ne konkurs ...se po pertoj te shkruj nje tjeter edhe pse per fantazi e djeg tastieren, por shume pertace jam bo :(
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Per hater te pertacise se Monit jam gati gati ta shtyj daten e hapjes se konkursit...
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Ju njoftoj se nga dje u hap zyrtarisht afati per dorezimin e krijimeve per muajin qershor.

Ma beni hallall per vonesen por kemi edhe detyrime familjare :p

Tema eshte free hug ose teme e lire
( mos me nxirrni cdo muaj justifikime ju lutem!!)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

:)) bukur bukur,..Te "arratisemi" per krijime vargjesh,,:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top