• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Do me then kete muaj,do shkruajme per nje copez qiell :)..
Po mendoj per nje qiell me ngjyra,apo gri,te kuq apo te zi..?!
E nese eshte i zi ti vendosim henen si cati :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Bulezim pranvere ..

Persa i takon konkursit 2015 shkurti ishte muaji i pare :) e ska tjeter
Krijime ka mjaft eshte edhe tema "Momente me veten"
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Bulezim pranvere ..

http://www.ForumiVirtual.Net/konkur...toni-krijimin-me-bukur-shkurt-notebook-53206/

Keto jane krijimet per shkurtin...
Me 14 do hapet sondazhi tjeter per marsin dhe do kesh mundesi te kritikosh :p
Po te tjerat?
Kam pare nja 2 postime te tipit qe shkruan, ke ndonje teme ketej rrotull?[/QUOTE]Mirembrema Fly.

Tani per konkursin e letersis e cdo gje rreth tij ,eshte kjo kategori e vecant tek letersia,gjendet ne url me poshte:

Konkursi i let


Tema tjeter me krijime personale te antarve eshte po perseri tek kategoria e letersis,nenforumi: Ditari-ne linkun me poshte:

Momente me veten!!((krijime personale te anetarve)

Gjithashtu tek ditari ka dhe plot tema tjera,ku ka dhe qe sjellin dhe krijime te antarve nder to sic eshte linku i temes me poshte:Zhgarravina .. dedikuar vetes!!


PS:Te sqarova une pasi Nick eshte me telefon .
 
Last edited:

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Do me then kete muaj,do shkruajme per nje copez qiell :)..
Po mendoj per nje qiell me ngjyra,apo gri,te kuq apo te zi..?!
E nese eshte i zi ti vendosim henen si cati :p
Haha moj ti mos na bej lemsh se pak jemi vete :p

Nev une dua nje pene te cmendur :)
Dua nje krjim ku mbase mbase per here te pare ti flet pa dorashka
dhe kjo eshte letersia...te jesh i ndershem me veten duke shkruar cte duash.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Haha moj ti mos na bej lemsh se pak jemi vete :p

Nev une dua nje pene te cmendur :)
Dua nje krjim ku mbase mbase per here te pare ti flet pa dorashka
dhe kjo eshte letersia...te jesh i ndershem me veten duke shkruar cte duash.
Une do shkruaj ne qiell,do perdor yjet qe te afroj ty shkrimin, ne nje liber me faqe te bardha ..hahahaha

Nick ka ardhur ndonje krijim akoma? :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Bulezim pranvere ..

Po te tjerat?
Kam pare nja 2 postime te tipit qe shkruan, ke ndonje teme ketej rrotull?


Mirembrema Fly.

Tani per konkursin e letersis e cdo gje rreth tij ,eshte kjo kategori e vecant tek letersia,gjendet ne url me poshte:

Konkursi i let


Tema tjeter me krijime personale te antarve eshte po perseri tek kategoria e letersis,nenforumi: Ditari-ne linkun me poshte:

Momente me veten!!((krijime personale te anetarve)

Gjithashtu tek ditari ka dhe plot tema tjera,ku ka dhe qe sjellin dhe krijime te antarve nder to sic eshte linku i temes me poshte:Zhgarravina .. dedikuar vetes!!


PS:Te sqarova une pasi Nick eshte me telefon .
[/QUOTE]

Faleminderit, konkursi seshte se me duhet perderisa ska shkrime se vet skam ndermend te konkuroj :)

Ketyre te tjerave po u hedh nje sy :)
 
Last edited by a moderator:

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Jini krijues. Koha per dorezim po mbaron :)
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Sot zyrtarishtt hapet dhe konkursi per prillin :)
Prill- Eshte dita ime vs Teme e lire .Kjo teme ska te beje as me kenge as me film apo liber, kjo teme eshte per ty, ke marre ndonjehere fryme thelle je ndalur ne nje moment dhe ke pytur veten , po une? Ia ke dedikuar vetes thjeshte 2 minuta te mendosh se si ia ke arritur deri aty ku je
Pra thjeshte me trego sukseset apo mos sukseset e tua qe te kane formuar e te kane bere ate qe je sot, cila dite te ka shenuar ty?
Ju kujtoj.
Data e dorezimit deri me date 14 prill.
Dhe me 15 hapet konkursi deri me date28.

Suksesete gjitheve e do doja te lexoja serish shkrime te vecanta.
 
Last edited:

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Ah prilli eshte muaji im hihihi .
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Sot zyrtarishtt hapet dhe konkursi per prillin :)
Prill- Eshte dita ime vs Teme e lire .Kjo teme ska te beje as me kenge as me film apo liber, kjo teme eshte per ty, ke marre ndonjehere fryme thelle je ndalur ne nje moment dhe ke pytur veten , po une? Ia ke dedikuar vetes thjeshte 2 minuta te mendosh se si ia ke arritur deri aty ku je
Pra thjeshte me trego sukseset apo mos sukseset e tua qe te kane formuar e te kane bere ate qe je sot, cila dite te ka shenuar ty?
yJu kujtoj.
Data e dorezimit deri me date 14 prill.
Dhe me 15 hapet konkursi deri me date28.

Suksesete gjitheve e do doja te lexoja serish shkrime te vecanta.

Ju rikujtoj te gjitheve temen per muajin Prill.
Mos thoni pastaj qe nuk e keni vene re :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Ishin ditet e mija,ne nisje per tek ty,ti nuk i prite e konkursi ngeli pa pak dashuri :p ahahahah
Bizhi ka trokitur ndonje krijim i bukur akoma ? ehhh
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

3 te mira.

Po sjam akoma e kenaqur :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Eshte dita ime.
Kjo eshte tema per muajon prill.
Kushtoji vetes 5 minuta per te sjell krijimin e duhur per kete muaj :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Nick,

Kete mua jam aq jasht vehtes sa qe edhe ditet e mia jane te pa jete...prandaj nuk e besoj se do te mund te sjell dicka te mire kesaj radhe.

Ju uroj suksese pjesemarresve dhe le te fitoj punimi me i mire origjinal.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Nick,

Kete mua jam aq jasht vehtes sa qe edhe ditet e mia jane te pa jete...prandaj nuk e besoj se do te mund te sjell dicka te mire kesaj radhe.

Ju uroj suksese pjesemarresve dhe le te fitoj punimi me i mire origjinal.
Pa problem. Kush nuk e ndjen.
Konkursi ketu eshte plot me muaj plot me tema
Ndaj pres muajt e tjere :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top