• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Njihuni me modelet e palltove që femrat duhet të veshin këtë sezon

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Njihuni me modelet e palltove që femrat duhet të veshin këtë sezonEkspertët e modes tregojnë se cilat janë modelet e palltove që duhet të veshin femrat për këtë sezon dimëror. Ato duken të thjeshta dhe ku nuk dominojnë ngjyrat e errëta. Kombinimi i tyre është i thjeshtë dhe femrat duken vërtetë bukur. Më poshtë keni disa prej këtyre modeleve:
b;t.observer
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Njihuni me modelet e palltove që femrat duhet të veshin këtë sezon

Po, nqfse je 2 metra e gjate, i vesh kto palltot.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Njihuni me modelet e palltove që femrat duhet të veshin këtë sezon

Un si kam sh qef keto palltot e gjata... sikur me duken me shum per ndonje takim (ahengj te punes) apo ndonje evnimente.nejse qef njeri ..
 
Top