• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Trendelin

FULL OF PATOS
Pershendetje!!

Po futem direkt ne teme dhe tema ka te beje me temat e prezantimit qe hapen ne kete nenforum !

Perderisa eshte vene re qe jo te gjitha temat perbejne realisht nje prezantim ne vetvete, fale nje sygjerimi te jashtem, vendosem te hapim nje teme, ne te cilen te jepet nje format, ku mund te bazoheni per te bere prezantimin tuaj ne kete Fv.

Nuk eshte e thene qe duhet te ndiqni medoemos kete "keshille prezantimi" (fantazia eshte gjithmone e mirepritur), por pak rregull eshte i nevojshem.

Nje format ne kete rast mund te jete ky i meposhtmi. (Per menyra te tjera, ose nese dikush mendon se duhet te shtohet dicka, jemi akoma te hapur per sygjerime! :D)

> Emri Juaj
> Mosha
> Ku jetoni
> Qyteti origjines
> Nje pershkrim te vogel tuajin dhe te interesave tuaja
> Cfare prisni te "gjeni" ne kete Fv etj etj

....e keshtu me rradhe

Flm per mirekuptimin! :puc

:ciaoo:
 
Last edited by a moderator:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top