• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

një keshille antarit/es mesiper!!

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mesohu te fluturosh
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
@Ledia Mos ndrysho......... KEshtu rri sic je
nji femer e forte dhe e bukur
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Martohu .se boll i nejte mamit ne shpi
Mami sa ta kete jeten me mua do jete vetem une e ajo ska njeri tjeter
SHpia ?? kam shyqyr..... E jo vetem 1
tani me duhet ti mbush me banore :D
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
[/QUOTE]

Vini

Mos hup asiher rolin e burrnis
[/QUOTE]

As mos e vej ne dyshim kte gje
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
I gezofsh naq tana shpijat që ke. Dhe mamin e pac me jete. Por te ka ardh koha per me u martu dhe ty
nuk ka gje me madheshtore se sa familja
leku e shpiat jane asgje para dashurise....
 
Top