• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

një keshille antarit/es mesiper!!

Te zu haku vilave te Plakes o i zi.
Martohu se na ngele ndere lol
Kush ja pa hajrin marteses aman
une do rri edhe ca vite keshtu pa zinxhir 🤪
 
  • Dashuri
Reactions: Vie

Vie

A+A=&
Ah cme gjeti me ty .
Kushdi sa zemra do vazhdosh me thy
Kujdes pra Leni kursimet
Ti nis nona me DHL tgjitha shpenzimet

Vetem Hap gojen Ti 😂😂😂
 
Ah cme gjeti me ty .
Kushdi sa zemra ke me thy
Kujdes pra Leni kursimet
Ti nis nona me DHL tgjitha shpenzimet

Vetem Hap gojen Ti 😂😂😂
Nuk është pune leku, është pune zemre 😂
 
  • Dashuri
Reactions: Vie

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Sot hengra thjerreza,hyjne te familja e grosheve 😆

Per Marlan skam asnje keshille,por e dua fort.

Viti 2020 solli sh dashuri lol
 
Top