• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Një këngë për ty!

Arfenilla

Themelues i Forumit
Faliminderit po un nuk jam ajo vajza ne kete teks kenge🤪 nje keng patriotike du un..ato Jakup Ferrit. Ose Mic Sokolit🤣
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ene burrit do i thush me t marr nuse me flamur 🤣🤣
Ahh ne ne ks nuk bejm dasem pa flamur..paramendo gjat pandemis 3makina kan shku me marr nusen flamuri i pari🙂ska dasem pa flamur ktu skA shanc.
 

Xhelozi

😎😎😎
Ahh ne ne ks nuk bejm dasem pa flamur..paramendo gjat pandemis 3makina kan shku me marr nusen flamuri i pari🙂ska dasem pa flamur ktu skA shanc.
E di qe e keni si zakon ndersa ne jo por cuditerisht sot martova nje shok dhe kishte marr flamurin me vete
 
Top