• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Nis aventura e 'Big Brother 6'

AjSi

...
Titulli: Nis aventura e 'Big Brother 6'

Kjo goca me nje tatto te krahu Elona ,kjo se di pse me terhoqi :)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Nis aventura e 'Big Brother 6'

[h=1]AjSi[/h]cent edhe un jam bjonde po sdo t thot gje :p ajo ishte e trash fare ...hardii yes ajo nuk ngaterrohet kollaj ;p
Bah sa cope cope ajo, ku jetojne keta njerez komplet robot i telekomanduar.
 
A

Alltini

Titulli: Nis aventura e 'Big Brother 6'

Ky nje emision ne pergjim 24 ore?? ketu gjithshka luhet mbrapa,,ky iliri mir qe qenka i pari,,
dhe i deshiroj shum fat ne peshkim,,kudo qe te ket hedhur grepat.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Nis aventura e 'Big Brother 6'

Nuk e di pse disa e perbuzin kaq shume, por kam pershtypjen se edhe forumi jone (dhe virtualitetet tjera kuptohet) eshte nje lloj Big Brotheri miniaturial. Ka debate, ka nderskembca te organizuara dhe paorganizuara, ka flirte, ka edhe dashuri (noshta ka edhe sek s) ama shyqyr qe ne Fv s'kemi kamera.:fiu::fiu::fiu:

Tani vares se per cfare arsye e shikon big brotherin ashtu siq varet shume se per cfare je futur ne virtualitet. Seriozisht Big Brotheri nuk me prodhon dicka qe nuk e ka shoqnia jone???? Dicka qe nuk e hasim cdo dite???
 
Top