• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Une se di nga jam.Ja tju them disa qytete qe kam jetuar me muaj ose vite😝:Berat,Fier,Vlore,Lushnje,Tirane
Nga i bie te jem?!
Per te jetuar jetoj ne emigrim
 

Darius

DENY IGNORANCE
Permetare aty ku njerezit jane te mire te qete te urte bujar .....
Jetoj ne athine aty ku lindi demokracia
Dashuria ime e pare ka qene nje vajze me origjine nga Permeti (qytet), ndjenj shume respekt per ate edhe pse nuk kemi komunikuar me sebashku, ngaqe ajo u largua me familjen ne USA. Shume e mire dhe e thjeshte, e dashur dhe e embel, pa komplekse edhe pse ishte shume e bukur, aqsa i thoja vetes çne kjo me nje shumtaraq si une 😂😂 u be sebep nje djal maskara qe i fliste keq per mua, si: çdo qe rri me ate, ai eshte vagabond, rri me thika ne brez, ti prinderit i ke mesues, ai plagosi ate, goditi ate tjetrin...etj, ja arriti qellimit na ndau, kete e mora vesh me vone.

Ndersa tani, dashuria ime e fundit po e fundit, eshte shkodrane, nuk dua ta tregoj emrin se kush e di çdo ti thone per mua 🥺😍😘❤

Kenaqesi qe kemi nje Permetare mes nesh ✌✌
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Dashuria ime e pare ka qene nje vajze me origjine nga Permeti (qytet), ndjenj shume respekt per ate edhe pse nuk kemi komunikuar me sebashku, ngaqe ajo u largua me familjen ne USA. Shume e mire dhe e thjeshte, e dashur dhe e embel, pa komplekse edhe pse ishte shume e bukur, aqsa i thoja vetes çne kjo me nje shumtaraq si une 😂😂 u be sebep nje djal maskara qe i fliste keq per mua, si: çdo qe rri me ate, ai eshte vagabond, rri me thika ne brez, ti prinderit i ke mesues, ai plagosi ate, goditi ate tjetrin...etj, ja arriti qellimit na ndau, kete e mora vesh me vone.

Ndersa tani, dashuria ime e fundit po e fundit, eshte shkodrane, nuk dua ta tregoj emrin se kush e di çdo ti thone per mua 🥺😍😘❤

Kenaqesi qe kemi nje Permetare mes nesh ✌✌
Permeti, Vlora, Shkodra mduket dhe Durresi...edhe sa tjera qe sjane ne dukje.
Mjaft qytete ke pare lol
Kape thelbin vet🤪
 

Imp4cT

Not Serious Member
Pervec gayllikut demokracia eshte fjale greke dhe vertet ka lindur ne greqi nipce.
E di qe kshu thote mitologjia e di.
Thjeshte sme plq shqiptaret qe trumpetojne per pordhet me rigon e historise se grekeve ku 90% te saj e kane fake.
 

Marla

Vi Veri Veniversum Vivus Vici.
E di qe kshu thote mitologjia e di.
Thjeshte sme plq shqiptaret qe trumpetojne per pordhet me rigon e historise se grekeve ku 90% te saj e kane fake.
kshu po u kuptuam

pse me kaq urrejte per grEkun, muziken natyren e kane te bukur qejfin e bejne tamam
 
Top