• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nena ime.

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Kur ti me tregoje historit e te kaluares
Ti me ktheve trishtimin ne gezim.
Je nje pjes e imja, me shume se vetulla per syrin tim, nena ime ti je e vetmja qe qendron gjithmon pran meje.Kishe nje vazo qe un e theva,ti me fale mua.Por dije qe edhe un jam e lenduar.Nena ime un do qendroj gjithmon me ty.
Nena ime, nena ime ti mos u merzit
Fjalet e tua gjithmon jane ne zemren time. Nena ime, nena ime eja mos u merzit, une ende per ty, jam ne gjunjet e tu. Kur bisedonim neteve pa fund, u bem dhe mikesha dhe i harruam rolet.
Nuk eshte vetem gjaku qe na lidh. Nena ime ishte ajo qe i qendrojme pran njera tjetres.Kur fluturoj rruges si e palekundur, ti me shikon me frike.Cdo dite ti e nis me dashuri.Nena ime ti je ajo qe me qendron pran ❤ .

Nena ime 🥀
Nena ime🥀

 
Top