• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Kisha menduar se kisha par cdo gje , por kte gje kurr sdo e kisha imagjinuar hahahah ca sben pija :(.

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

A po kot nuk thot Ajnshtajni budallallaku nuk ka kufi.
 

cent

Banned
Titulli: Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

hahahahaha sa video karagjoze..Shum i cmendur ky tipi
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

Cen cke re qe gjykon esht hapy ai po shijon oren 12 . Se i rrikan akrepat fiks.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

Hahaha wtf! Ta kishte lene sakat fishekzjarri kte dhe pastaj ta shifte sa do e shijonte jeten.
 
Top