• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Miss i forumit.

Miss i forumit

 • Nevertiti

  Votat: 3 6.5%
 • Senseo

  Votat: 3 6.5%
 • Monique

  Votat: 3 6.5%
 • Ledia

  Votat: 5 10.9%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 4.3%
 • Ngu

  Votat: 9 19.6%
 • Bebw

  Votat: 9 19.6%
 • Endrra

  Votat: 2 4.3%
 • Vie

  Votat: 3 6.5%
 • Deliriummind

  Votat: 2 4.3%
 • Didi

  Votat: 2 4.3%
 • Legally_sweet

  Votat: 3 6.5%
 • Marla

  Votat: 3 6.5%
 • Alesia

  Votat: 6 13.0%
 • Mayada

  Votat: 1 2.2%
 • Amara la Negra

  Votat: 7 15.2%
 • Ivy

  Votat: 1 2.2%
 • Sensual

  Votat: 1 2.2%
 • Jana80

  Votat: 1 2.2%
 • Robin

  Votat: 0 0.0%
 • Tironcja

  Votat: 0 0.0%
 • Dorina

  Votat: 7 15.2%
 • Sofia

  Votat: 0 0.0%
 • Arya

  Votat: 0 0.0%
 • Hera

  Votat: 3 6.5%
 • Lovely

  Votat: 0 0.0%
 • Arfenilla

  Votat: 1 2.2%
 • Soulmind

  Votat: 3 6.5%
 • Vajza

  Votat: 14 30.4%
 • Elle

  Votat: 1 2.2%
 • Landa 1

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  46
 • Poll closed .

Vinjol

Status offline...... KÇK
SI shkoi MUhABWTI ??
 

N0

Ding Ding!
ahahahaahahahaahahahahahahaahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
ahahahaahahahaahahahahahahaahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ca agjeron dhe ti qe si puna ime qe po rri zgjuar se e pres syfyrin
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Of ca agjeroj une me mire mos e maresh vesh Vino se na fshi komentet Vajza lool
SHkruji nga dy here re a 3
se me tel eshte ajo e perton ti fshije :D
 
 • Haha
Reactions: N0

WxP

Tech
Bo burri kshu si bo ti @Tomka ta kesh per nder se kush ta ka thon lool
 

WxP

Tech
Hic mire ja erdha te mar ndonje teme ketej 🤣🤣🤣
Ti mire?
Pse bo sikur se ke bo hic lool mgjan sikur po zhvirgjerohesh sot lool


Kto tema kan qe ne 2011 ktu shif ke arkivat..
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
E kush qershi po piqet mesemiri ktej nga miset?! :p
Dhe meqe ra fjala,@Vajza ,cfare fiton missi qe do dali,apo do bejme missin e forumit e do i martojme bashke?! ahahahahahah
 

WxP

Tech
Kujt ja futa keq? Kujt i dhimti lool
 

WxP

Tech
Po ce don 1 her ne muj hyn edhe nuk poston... kalon automatikisht ne limit ;)
 
Top