• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Miss i forumit.

Miss i forumit

 • Nevertiti

  Votat: 3 6.5%
 • Senseo

  Votat: 3 6.5%
 • Monique

  Votat: 3 6.5%
 • Ledia

  Votat: 5 10.9%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 4.3%
 • Ngu

  Votat: 9 19.6%
 • Bebw

  Votat: 9 19.6%
 • Endrra

  Votat: 2 4.3%
 • Vie

  Votat: 3 6.5%
 • Deliriummind

  Votat: 2 4.3%
 • Didi

  Votat: 2 4.3%
 • Legally_sweet

  Votat: 3 6.5%
 • Marla

  Votat: 3 6.5%
 • Alesia

  Votat: 6 13.0%
 • Mayada

  Votat: 1 2.2%
 • Amara la Negra

  Votat: 7 15.2%
 • Ivy

  Votat: 1 2.2%
 • Sensual

  Votat: 1 2.2%
 • Jana80

  Votat: 1 2.2%
 • Robin

  Votat: 0 0.0%
 • Tironcja

  Votat: 0 0.0%
 • Dorina

  Votat: 7 15.2%
 • Sofia

  Votat: 0 0.0%
 • Arya

  Votat: 0 0.0%
 • Hera

  Votat: 3 6.5%
 • Lovely

  Votat: 0 0.0%
 • Arfenilla

  Votat: 1 2.2%
 • Soulmind

  Votat: 3 6.5%
 • Vajza

  Votat: 14 30.4%
 • Elle

  Votat: 1 2.2%
 • Landa 1

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  46
 • Poll closed .

Katil

Antarë i Respektuar
@NeVertiti
@Senseo
@Monique
@Ledia
@Nicktjeter
@NGU
@Bebw
@Endrra
@Vie
@DeliriumMind

@Didi
@Legally_Sweet
@Nicktjeter
@Marla
@Alesia
@MaYaDa
@Amara_La_Negra
@Ivy
@jana80
@Sensual
@Robin
@Tironcja
@Dorina
@sofia
@Arya
@Vajza
@hera
@Soulmind
@Arfenilla

P.s me falni nese dike harrova
Votoni kush sipas jush , e meriton titullin "Miss Forumi 2020" :p

Maximum deri ne 3 vota mundeni te jepni .
Hiqe Nickin nga ky vlersim skandaloz.Niikita ska lidhje me missin as si tip e as si konstrukt,niki është bishë,niki është kafshë.Çmimet miss jan për pjeshka delikate:p
@Nicktjeter for president🙄

Nëse njihni femra të tjera të tilla që skan lidhje me MISSIn identitifikojeni dhe denoncojeni të hiqen nga tema.
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Une nuk votoj hic, qe te gjitha jan Miss (te bukura dmthn)pa perjashtim.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Ps: /me nuk feeling Miss-e se nuk permbush kriteret 😂😂😂
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
A te fshi fare!? gjithsesi skisha cte bej , e thash tju argetoj icik :) .
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Hiqe Nickin nga ky vlersim skandaloz.Niikita ska lidhje me missin as si tip e as si konstrukt,niki është bishë,niki është kafshë.Çmimet miss jan për pjeshka delikate:p
@Nicktjeter for president🙄

Nëse njihni femra të tjera të tilla që skan lidhje me MISSIn identitifikojeni dhe denoncojeni të hiqen nga tema.
Fole ti ? Kur Nikita nuk ankohet pse ti pergjigjesh ne vend asaj.
Ik pra nga votimi skandaloz , se e mora fshesen :p
 

Katil

Antarë i Respektuar
A te fshi fare!? gjithsesi skisha cte bej , e thash tju argetoj icik :) .
Bëj votat publike ta dijm që nuk manipulohen.
Atëher do votoj.
Nuk votoj me vot anonime.
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Bëj votat publike ta dijm që nuk manipulohen.
Atëher do votoj.
Nuk votoj me vot anonime.
Nuk ndryshohet mo , sedija te bej . Por manipulime ska :) . Po dash voto e dash jo . Jo se vertet do na vendojn kuroren 😁.
Loje eshte
 

Katil

Antarë i Respektuar
Nuk ndryshohet mo , sedija te bej . Por manipulime ska :) . Po dash voto e dash jo . Jo se vertet do na vendojn kuroren 😁.
Loje është
Gjithçka ti e merr si lojë.
Ndoshta po s'fitoi @Bebw mërzitet shumë.
Hë lojë është?
Lojë është për ty por ti sparaqet gjith formin.

Kur 1 person ka dy adresa,voton dy herë.Kur është votim publik identitifikkohet.
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Jalla faqe pite 🤣🤣 jam e vetdijshme që shalet e mija jane teper te shkurtera per te qën shal Miss-i 🤣.
Ps: Une mendoj se Vajza ose Ngu jan perfekte
Ti zemren e ke miss dhe fytyren engjellore ❤
 
Top