• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Miss i forumit.

Miss i forumit

 • Nevertiti

  Votat: 3 6.5%
 • Senseo

  Votat: 3 6.5%
 • Monique

  Votat: 3 6.5%
 • Ledia

  Votat: 5 10.9%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 4.3%
 • Ngu

  Votat: 9 19.6%
 • Bebw

  Votat: 9 19.6%
 • Endrra

  Votat: 2 4.3%
 • Vie

  Votat: 3 6.5%
 • Deliriummind

  Votat: 2 4.3%
 • Didi

  Votat: 2 4.3%
 • Legally_sweet

  Votat: 3 6.5%
 • Marla

  Votat: 3 6.5%
 • Alesia

  Votat: 6 13.0%
 • Mayada

  Votat: 1 2.2%
 • Amara la Negra

  Votat: 7 15.2%
 • Ivy

  Votat: 1 2.2%
 • Sensual

  Votat: 1 2.2%
 • Jana80

  Votat: 1 2.2%
 • Robin

  Votat: 0 0.0%
 • Tironcja

  Votat: 0 0.0%
 • Dorina

  Votat: 7 15.2%
 • Sofia

  Votat: 0 0.0%
 • Arya

  Votat: 0 0.0%
 • Hera

  Votat: 3 6.5%
 • Lovely

  Votat: 0 0.0%
 • Arfenilla

  Votat: 1 2.2%
 • Soulmind

  Votat: 3 6.5%
 • Vajza

  Votat: 14 30.4%
 • Elle

  Votat: 1 2.2%
 • Landa 1

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  46
 • Poll closed .

NGU

Wild child full of grace 💫
U jalla pse nk e mora une vendin e pare? Do kisha nxjerr dhe i selfie me ate rast, tamam miss lol
@Vajza urime:** @Bebw cila e zu vendin e dyte? Se paskemi qene te barabarta:p
@Legally_Sweet HAHAHAH per cin e kishe pas ate kunje ti?lool

@Imp4cT srce per ke votove ti ma thuj iher!
 

NGU

Wild child full of grace 💫
E mir spo e ngrej zonin se paske votu pr njeriun e shpise, se ndryshe he he:p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
U jalla pse nk e mora une vendin e pare? Do kisha nxjerr dhe i selfie me ate rast, tamam miss lol
@Vajza urime:** @Bebw cila e zu vendin e dyte? Se paskemi qene te barabarta:p
@Legally_Sweet HAHAHAH per cin e kishe pas ate kunje ti?lool

@Imp4cT srce per ke votove ti ma thuj iher!
Cilen kunje? Une jam goc e urte, e bute, s’me ndihet zeri, s’merrem me kunja 😛
 
 • Haha
Reactions: NGU

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
U jalla pse nk e mora une vendin e pare? Do kisha nxjerr dhe i selfie me ate rast, tamam miss lol
@Vajza urime:** @Bebw cila e zu vendin e dyte? Se paskemi qene te barabarta:p
@Legally_Sweet HAHAHAH per cin e kishe pas ate kunje ti?lool

@Imp4cT srce per ke votove ti ma thuj iher!
Awww😍😍😍😍😍😍 kush me ka ardhur muaaaaaa😍😍😍😍😍.Dritttt ti dole ne vend te dyt 😘😘😘😘😘
 
 • Puç
Reactions: NGU

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Po mduket vetja si kur kthehem ne Shqiperi. shkoj e bej qokat cdo vere per cdo sebeb te ndodhur gjate 1 viti apo dhe 2. 🤣
Ja dhe ketu. 🤣

Ka noj sebeb tjeter verdalle ku duhet te shkoj te uroj?!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kam 1 pyetje ajo ikona kshu😋 pse perkthehet yummy?! 🤷‍♀️🙄😮😂😂😂
 
Top