• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Miss i forumit.

Miss i forumit

 • Nevertiti

  Votat: 3 6.5%
 • Senseo

  Votat: 3 6.5%
 • Monique

  Votat: 3 6.5%
 • Ledia

  Votat: 5 10.9%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 4.3%
 • Ngu

  Votat: 9 19.6%
 • Bebw

  Votat: 9 19.6%
 • Endrra

  Votat: 2 4.3%
 • Vie

  Votat: 3 6.5%
 • Deliriummind

  Votat: 2 4.3%
 • Didi

  Votat: 2 4.3%
 • Legally_sweet

  Votat: 3 6.5%
 • Marla

  Votat: 3 6.5%
 • Alesia

  Votat: 6 13.0%
 • Mayada

  Votat: 1 2.2%
 • Amara la Negra

  Votat: 7 15.2%
 • Ivy

  Votat: 1 2.2%
 • Sensual

  Votat: 1 2.2%
 • Jana80

  Votat: 1 2.2%
 • Robin

  Votat: 0 0.0%
 • Tironcja

  Votat: 0 0.0%
 • Dorina

  Votat: 7 15.2%
 • Sofia

  Votat: 0 0.0%
 • Arya

  Votat: 0 0.0%
 • Hera

  Votat: 3 6.5%
 • Lovely

  Votat: 0 0.0%
 • Arfenilla

  Votat: 1 2.2%
 • Soulmind

  Votat: 3 6.5%
 • Vajza

  Votat: 14 30.4%
 • Elle

  Votat: 1 2.2%
 • Landa 1

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  46
 • Poll closed .

Katil

Antarë i Respektuar
Kur te hapni mister fv me fusni aty
Se andej me siguri ua marr kuroren 😆
Mes meje dhe teje do të zgjedh ty🤣 o misteri im i preferuar😋😝
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
paskam marre 3 vota,ua befte zoti shendet e mbaresi o zot. ahahahahahahah
Kur do hapim nje teme me missin me te bukur djalosh,te sjell tim bir,meqe mami s`ftiton dot mes qershiave te Fv ketu. ahahahahahahahahah
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Tema "Anetaret e Vitit" hapet ne fundvit.

Kjo thjesht është një teme argetuese "bukurie fizike virtuale" , jo shpirti, madje as nostalgjie dhe aq me pak parimesh :p lol
Qar thu moj? Teme argetuese paska qene? Shih. :unsure: Nuk jap mendime shpirti, nostalgjike dhe parime budalliqe bile, bile as kur te votoje ty ;)
 

Baboon

Looking for the summer...
urime @Vajza Po e dija une.p.s ate rakine ktheje ne kamomil Se Kom vevoj per kompresa, e nisa party vetem lol
 

Baboon

Looking for the summer...
Mos me thuaj se me votove mua , qe e dije :p

Hic pa merak tefta sdin as eren e rakis jo mo te pije ... knaqemi me leng pjeshkash 😂😂😂
lol une isha i pari te votova me automatik 3 cop periher , ke memorie peshku apo tu rrit menja tashi hahaha

long pjeshke? mo mire akoma
 

Baboon

Looking for the summer...
@Ledia mo mire jo Se do bohen robt si rakun ose ari panda
 
Top