• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Miss i forumit.

Miss i forumit

 • Nevertiti

  Votat: 3 6.5%
 • Senseo

  Votat: 3 6.5%
 • Monique

  Votat: 3 6.5%
 • Ledia

  Votat: 5 10.9%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 4.3%
 • Ngu

  Votat: 9 19.6%
 • Bebw

  Votat: 9 19.6%
 • Endrra

  Votat: 2 4.3%
 • Vie

  Votat: 3 6.5%
 • Deliriummind

  Votat: 2 4.3%
 • Didi

  Votat: 2 4.3%
 • Legally_sweet

  Votat: 3 6.5%
 • Marla

  Votat: 3 6.5%
 • Alesia

  Votat: 6 13.0%
 • Mayada

  Votat: 1 2.2%
 • Amara la Negra

  Votat: 7 15.2%
 • Ivy

  Votat: 1 2.2%
 • Sensual

  Votat: 1 2.2%
 • Jana80

  Votat: 1 2.2%
 • Robin

  Votat: 0 0.0%
 • Tironcja

  Votat: 0 0.0%
 • Dorina

  Votat: 7 15.2%
 • Sofia

  Votat: 0 0.0%
 • Arya

  Votat: 0 0.0%
 • Hera

  Votat: 3 6.5%
 • Lovely

  Votat: 0 0.0%
 • Arfenilla

  Votat: 1 2.2%
 • Soulmind

  Votat: 3 6.5%
 • Vajza

  Votat: 14 30.4%
 • Elle

  Votat: 1 2.2%
 • Landa 1

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  46
 • Poll closed .

legjenda

Tetova
jam i bindur me shum sinqeritet e respekt de fitoj vajza respekt moter
 

Baboon

Go with the wind...
Pse kot është shume plot madje. Dhe pse jane tema pa pike interesi ka te beje me te drejten e autorit.

Te flasim te drejten sme pelqejne fare keto tema merr nga ky forum coji ke forumi tjeter apo merri nga forumi tjeter silli tek ky forum pasi quhet vjedhje si dhe personi duket jo kreativ. Sa mire kerkoni burimin kur hapet 1 teme ashtu duhet te beni dhe per keto temat e kopjuara sa andej e ketej.

Mgjate si ta keni, beni si te doni. Dhashe opinionin tim meqe the sa kot. Asgje personale, as dua debat dhe mbi te gjitha love you all keshtu sic jeni! :)
E di une pse e bo ti kte, do me i parapri humjes ene te thush konkursi u vodh! :p :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
A duhet me votu vetem.miss-in apo dhe dy percjelleset ;)
 

Arditi0007

I see dead people
Si emra te degjuar kto! Dhe ti i .njifke🤔
Sanije quhet mama e shokut me te mire te çunit.....e votova pasi eshte shume e mire me tere femijet

Sevdije quhet mesuesja e gj. shqipe te çunit dhe goces ....e votova pasi eshte atdhetare e zjarrte...

Safete quhet mama Fete....e votova per hire te gruas pasi eshte vjehrra ime....
 
Top