• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Miss i forumit.

Miss i forumit

 • Nevertiti

  Votat: 3 6.5%
 • Senseo

  Votat: 3 6.5%
 • Monique

  Votat: 3 6.5%
 • Ledia

  Votat: 5 10.9%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 4.3%
 • Ngu

  Votat: 9 19.6%
 • Bebw

  Votat: 9 19.6%
 • Endrra

  Votat: 2 4.3%
 • Vie

  Votat: 3 6.5%
 • Deliriummind

  Votat: 2 4.3%
 • Didi

  Votat: 2 4.3%
 • Legally_sweet

  Votat: 3 6.5%
 • Marla

  Votat: 3 6.5%
 • Alesia

  Votat: 6 13.0%
 • Mayada

  Votat: 1 2.2%
 • Amara la Negra

  Votat: 7 15.2%
 • Ivy

  Votat: 1 2.2%
 • Sensual

  Votat: 1 2.2%
 • Jana80

  Votat: 1 2.2%
 • Robin

  Votat: 0 0.0%
 • Tironcja

  Votat: 0 0.0%
 • Dorina

  Votat: 7 15.2%
 • Sofia

  Votat: 0 0.0%
 • Arya

  Votat: 0 0.0%
 • Hera

  Votat: 3 6.5%
 • Lovely

  Votat: 0 0.0%
 • Arfenilla

  Votat: 1 2.2%
 • Soulmind

  Votat: 3 6.5%
 • Vajza

  Votat: 14 30.4%
 • Elle

  Votat: 1 2.2%
 • Landa 1

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  46
 • Poll closed .

Baboon

Looking for the summer...
Koruptohen njerezit me thes me mjell lool .
Raki e meze po që :p
Mjelli osht per bidallejt :p
rakine boje dopio lene mezen Se te kom ty per muhabet Po Di me knu osht bonus ne Bo vaki i ke te pagujtme lol
 

Fly

Larguar
kur vjen puna te grate sme rri gishti pa e perdorur, per votime :p

Nevi ti je sexy po sma jep keshtuqe sta jap as une :p

Vajza me duket njale
NGU meqe pelqen motorrat dhe pse sja mban byca ti hipi
Vie ka prespektive te ma ler ndonje dite dhe dua ta josh :p

te tjeret mbajeni me shkume :D
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
kur vjen puna te grate sme rri gishti pa e perdorur, per votime :p

Nevi ti je sexy po sma jep keshtuqe sta jap as une :p

Vajza me duket njale
NGU meqe pelqen motorrat dhe pse sja mban byca ti hipi
Vie ka prespektive te ma ler ndonje dite dhe dua ta josh :p

te tjeret mbajeni me shkume :D
Hahaha thnx 💋
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
@Alesia
E bukur simpatike je
T'gjitha ti i ke
Plotesoma deshiren vetem 1 here
Miss te quajne ne shkolle
E dime edhe ne
Nuk është kompliment
Po gje e vertete
Ty cdo kush te enderon
Ty cdo kush te deshiron
Vetem 5 minuta
E jo me shume
Plotesoma deshiren
Te jesh me mu
E ke qa kete kenge perzotin, o ngordhsh ti per mu e vdekt linda morina per ty ishalla ❤
 

Vie

Anavie
kur vjen puna te grate sme rri gishti pa e perdorur, per votime :p

Vie ka prespektive te ma ler ndonje dite dhe dua ta josh :p
Ça do te Jap ? Te mort muti shalet ty jarebi :p
Nashti ne shesh te burrave ose hesht pergjithmone. 😝

Për temen : akoma emri im Aty ? 🤔
Hiqeni shpejt thnx 😌
 

Fly

Larguar
Ça do te Jap ? Te mort muti shalet ty jarebi :p
Nashti ne shesh te burrave ose hesht pergjithmone. 😝

Për temen : akoma emri im Aty ? 🤔
Hiqeni shpejt thnx 😌
E dija qe duhet ta pyesja b... Mire kur ta kerkoja :p
 
 • Haha
Reactions: Vie

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Behu icik me in, thuaj dua te behem doktorreshe e te luftoj forte kunder karavirusit që po tmerron planetin tone. 🤣
Jam me largpamese , karavirusi edhe nje faze ka , te treten do zhduket :p
pastaj cte kuroj une?
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Pse kot eshte shume plot madje. Dhe pse jane tema pa pike interesi ka te beje me te drejten e autorit.

Te flasim te drejten sme pelqejne fare keto tema merr nga ky forum coji ke forumi tjeter apo merri nga forumi tjeter silli tek ky forum pasi quhet vjedhje si dhe personi duket jo kreativ. Sa mire kerkoni burimin kur hapet 1 teme ashtu duhet te beni dhe per keto temat e kopjuara sa andej e ketej.

Mgjate si ta keni, beni si te doni. Dhashe opinionin tim meqe the sa kot. Asgje personale, as dua debat dhe mbi te gjitha love you all keshtu sic jeni! :)
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Pse kot është shume plot madje. Dhe pse jane tema pa pike interesi ka te beje me te drejten e autorit.

Te flasim te verteten sme pelqejne fare keto tema merr nga ky forum coji ke forumi tjeter apo merri nga forumi tjeter silli tek ky forum pasi quhet vjedhje si dhe personi duket jo kreativ. Sa mire kerkoni burimin kur hapet 1 teme ashtu duhet te beni dhe per keto temat e kopjuara sa andej e ketej.

Mgjate si ta keni, beni si te doni. Dhashe opinionin tim meqe the sa kot. Asgje personale, as dua debat dhe mbi te gjitha love you all keshtu sic jeni! :)
Yhyyy po sa tema te mia i ka mar personi ne fjal , pastaj keto tema kane egzistuar me kohe ne kete forum sjan te sotshme. Sdua te derdh moral por shumica qe ankohen kane bere copy-paste. Pastaj autorizim te mar per miss ? Ose per nje teme "pershendetni antaret me 1 muzik" !? Gjithsesi nese e cilsoni njeriun vjedhacak dhe hajdut per nje teme ku votohet , sdi cte them .
Mbetsh me te mira Marla.
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Yhyyy po sa tema te mia i ka mar personi ne fjal , pastaj keto tema kane egzistuar me kohe ne kete forum sjan te sotshme. Sdua te derdh moral por shumica që ankohen kane bere copy-paste. Pastaj autorizim te mar per miss ? Ose per një teme "pershendetni antaret me 1 muzik" !? Gjithsesi nese e cilsoni njeriun vjedhacak dhe hajdut per një teme ku votohet , sdi cte them .
Mbetsh me te mira Marla.

Ahaaaa asgje skuptove!

Te mira paç ylli! :)
 
Top