• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Miss i forumit.

Miss i forumit

 • Nevertiti

  Votat: 3 6.5%
 • Senseo

  Votat: 3 6.5%
 • Monique

  Votat: 3 6.5%
 • Ledia

  Votat: 5 10.9%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 4.3%
 • Ngu

  Votat: 9 19.6%
 • Bebw

  Votat: 9 19.6%
 • Endrra

  Votat: 2 4.3%
 • Vie

  Votat: 3 6.5%
 • Deliriummind

  Votat: 2 4.3%
 • Didi

  Votat: 2 4.3%
 • Legally_sweet

  Votat: 3 6.5%
 • Marla

  Votat: 3 6.5%
 • Alesia

  Votat: 6 13.0%
 • Mayada

  Votat: 1 2.2%
 • Amara la Negra

  Votat: 7 15.2%
 • Ivy

  Votat: 1 2.2%
 • Sensual

  Votat: 1 2.2%
 • Jana80

  Votat: 1 2.2%
 • Robin

  Votat: 0 0.0%
 • Tironcja

  Votat: 0 0.0%
 • Dorina

  Votat: 7 15.2%
 • Sofia

  Votat: 0 0.0%
 • Arya

  Votat: 0 0.0%
 • Hera

  Votat: 3 6.5%
 • Lovely

  Votat: 0 0.0%
 • Arfenilla

  Votat: 1 2.2%
 • Soulmind

  Votat: 3 6.5%
 • Vajza

  Votat: 14 30.4%
 • Elle

  Votat: 1 2.2%
 • Landa 1

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  46
 • Poll closed .

WxP

Tech
Per ne eshte siguria, nuk eshte vetem per ty... eshte dicka automatike... shife po u aktivizove iken vet...
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Po ce don 1 her ne muj hyn edhe nuk poston... kalon automatikisht ne limit ;)
Shumë i pakëndshëm ky opsion
Unë mund të shkëputem 6 muaj 1 vit e me radhë. Ske pse e bën limited kur ska thyer asnjë rregull useri.
Mendimi im😊
 

WxP

Tech
@Dorina Mjafton te vish e te thuash erdha ne jemi vigjilenta. Pastaj dihet ku vendosen limitet ! Ti rri e qete... ;) jemi gjithmon pran jush !
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Sa te mbaruar jeni. Keni frike nga e verteta që nuk i aprovoni komentet.
@Dorina Shyqyr që i ke afer. Tka pa zoti 🤣🤣🤣
Frida si e ke hallin? Je e limituar sepse kshu kemi vendosur, arsyet i dime po prape ne
Meqe se ke me qejf aktivizimin , je ok ....klb e dashur
 

Baboon

Looking for the summer...
@Vajza a duken votat dmth kush voto per ke? Se qe po votojm vec emra (nejse..) pa foto e shof. Jo per gjo po na Kap noj tak sandalje Rrigoshet..
 

Baboon

Looking for the summer...

Baboon

Looking for the summer...
Hahaha , te kam borxh një kafe per voten :p
Kuptohet virtualisht lool
Lol Jo kshu Se duket sikur mke korruptu!

P.S kishim ra dakort edhe per i teke raki...
 
Top