• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Miratohet rezoluta për pranimin e Kosovës në UNESCO

Marla

Let the sea set you free!
Miratohet rezoluta për pranimin e Kosovës në UNESCO. Kjo rezolutë ka marrë 27 vota pro, 14 kundër dhe 14 abstenim.

Rezistencë për ta shtyrë vendimin për Kosovën kanë bërë përfaqësuesit e Kubës dhe Rusisë. Në selinë e UNESCO-s në Paris ndodhej edhe delegacioni i Kosovës, kryesuar nga zv.kryeministri Hashim Thaci.

Miratimi i kësaj rezolute i hap rrugën anëtarësimit të Kosovës në UNESCO.
/Lapsi.al/


Urime! :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Miratohet rezoluta për pranimin e Kosovës në UNESCO

Urime!
:).......
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Miratohet rezoluta për pranimin e Kosovës në UNESCO

Suksese te metejshme!!
 

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: Miratohet rezoluta për pranimin e Kosovës në UNESCO

Jemi bere si kalamaj, sa lehte mashtrohemi me cuclla silikoni.

Ne anen tjeter Veriu shkoi per lesh.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Miratohet rezoluta për pranimin e Kosovës në UNESCO

Shume e rendesishme kjo.

S'kane fund surprizat e mira per kombin, ja një e tille per te cilen ja vlen te besh një miting madheshtor. Rrofsh UNESCO që e pranove Kosoven, jua "zbukurove" jeten vellezerve kosovare me kete vendim historik.

Urime Kosova!

hajduti
 
Top