• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Miqt e Paul Walker shkruajn...

cent

Banned
Marr shkas nga humbja e jetes se aktorit Paul Walker i cili u be i famshem fal filmit Fast & Furios te shkruaj komentet e kolegve te tij me te ngushte, marre nga facebook.


Tyrese Gibson
Zemra ime esht demtuar shume keq
askush nuk mund te besoj se kjo eshte e vertete
At, Perendi Une lutem qe ju te dergoni qartesi mbi kete shkak, une thjesht nuk e kuptoje....
Zemra ime eshte e thyer, dhemb, askush nuk mund te bindi mua se kjo eshte e vertet....
Ju lutem lutuni vertete, e veshtire per femijen e tij te vetem, vajzen dhe familjen e tij...
Perendia ime... Perendia ime...Une nuk mund te besoj qe po shkruaj kete...
-----------------------------------------------------------------------

Gal Gadot
Kam humbur nje mik te dashur sot.
Papritur dhe tragjike .. Veshtire te besohet .. Paul ishte nje njeri i madh me nje zemer te madhe dhe pasion per jeten.
Une jam aq e trishtuar, ai nuk eshte më me ne.
Nuk mund te besoj qe po shkruaj kete lajm..
Dergoj ngushellimet e mia per familjen e tij dhe vajzen e tij te çmuar Meadow.
U prefsh ne paqe vella.
Do na mungosh.....
-----------------------------------------------------------------------
Sung Kang

Ne emer te Sung, une do te doja te shprehja ngushellimet e mia me te thella dhe lutje te perzemerta per familjen dhe miqte e Paul Walker.

Nje burre me nje pasion te vertete per jeten, tani ekziston nje hapesire ​​e zbrazet ne zemrat e te gjithe atyre te cileve u ka prekur.


....Vazhdon
 

cent

Banned
Titulli: Miqt e Paul Walker shkruajn...

Ludacris

Ishim si vellezer, dhe ditelindjet tona ishin vetem 1 dit larg njera-tjetres.
Me prezencen tende ke len shenj kudo, dhe tani do ken perhere nje vend ne zemrat tona
Paul Walker do te jetoje gjithmone...
R.I.P
 

cent

Banned
Titulli: Miqt e Paul Walker shkruajn...

Jordana Brewster
Paul ishte drite e paster...
Un nuk mund te besoj qe ai u largua nga kjo jete...
 

cent

Banned
Titulli: Miqt e Paul Walker shkruajn...

Luke Evans

Jam i shokuar totalisht pas lajmit per vdekjen e Paul.
Zemra ime, fuqia dhe dashuria shkon per familjen e tij.
Nje njeri me te vertete i ndershem, i cili beri te ndihem pjese e familjes.
 

cent

Banned
Titulli: Miqt e Paul Walker shkruajn...

Vin Diesel

Vlla, do me mungosh shume.
Jam shume i shqetesuar dhe nuk kam fjal per humbjen tende
Ehhh qielli ka fituar nje engjell te ri
U prefsh ne faqe
 

cent

Banned
Titulli: Miqt e Paul Walker shkruajn...

Michelle Rodrigues

Po e mbaj kete zjarr per ty vllai im, me nje buzeqeshje te imponuar ne fytyren time edhe do hap zemren time vetem se me the ti ta bej...
 
Last edited:
Top