• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mini-shengen 🖐🏿

Aki

misfit
Tashi sa per pak optimizem, isha para një muaji me ca greke ne Tirane, qe thonin se per here te fundit kishin pare Tiranen me 97 dhe u habiten per dallimin brenda 20 viteve e, grekve u ngeli merak Tirana, jo po ta dini, skeni ngelur me një vend, keni levizur :p
 

Henry-&

Antarë i Respektuar
P
Tashi sa per pak optimizem, isha para një muaji me ca greke ne Tirane, qe thonin se per here te fundit kishin pare Tiranen me 97 dhe u habiten per dallimin brenda 20 viteve e, grekve u ngeli merak Tirana, jo po ta dini, skeni ngelur me një vend, keni levizur :p
Pa nota pisimizmi, mendoj qe jane vendos ca pllaka dhe viza tek -tuk ne tiranen tone te dashur...ama është vendos aq shume cimento sa femijet si oborr kane rruget e makinave. Shif e shkruj vete!!!
 
  • Haha
Reactions: Aki
Top