• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendoni se stafi aop ka nevoje per ndryshime?

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pershendje...
Doja ta hapja ket teme per dy arsye per neglizhenc nga ana e operatoreve aop ne main dhe e dyta per perzgjedhjen e tyre .
A nuk mendoni se ka ardh koha per një ndryshim gjeneral me stafin aop ?
një ide mund te ishte qe perzgjedhja dhe aprovimi i marjes se nivelit 5 , te vleresohet pak me teper nga Ne . Une mendoj qe perzgjedhjen e shtimit te një aop-i pervec regjistrimit te nick (3 muaj ) dhe perdorimit te komandava mendoj se duhet shtuar fillimisht 1 muaj . Kjo lloj forme tregon se sa aktiv është operi tek #shqiperia #ndihme ..dhe te vleresohet kumunikimi i tij me user-in .
Mendoj se është koha per një rishikim te operatorve aop ..Ka kaq shume mangesira sa me duket se nuk e vleresojn me aq rigorozitet ate ca u është dhene ne besim te mire per te mbajtur ket server .
Do kisha shume deshir te diskutohej kjo ...
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Mendoni se stafi aop ka nevoje per ndryshime?

Jam shume dakort me kete qe është shkruajtur nga PiNkY dhe mendoj qe është shume e drejte qe ne te gjithe si Sop te rishikojm Aop-at 1 nga 1 sepse ka një neglizhence te tepruar nga shume operartore qe kemi momentalisht!! (Perjashtoj ketu ata qe jane shtuar access kohet e fundit!!)
 
Top