• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

di te beje te buzeqeshesh kur je e merzitur :kiss
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

avatari te perkon komplet me ty, a thua se je ti e vogel aty:)
 

AjSi

...
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Erdhi si papritur po eshte ambjentu mjaft mire edhe mka bo pershtypje ne ato postime qe kam lexu prej saj :))
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Del me ca mendime e fjal te prera shum te pelqyeshme
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

MAmi seksi e kam fiksim
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

djal edhe i embel qe shijon aromen e luleve :D.....ne fakt na bere me fiksime ca kohe edhe ti :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Jo te cdo luleje tjap 1kiss se ket mendim kam per momentin .
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

do marre pencioni ketu me mua bashke ky siper :pLOLLOL
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ja dhe con_uk qe rri e rri na ben per mall e duket i qeshur si gjithmon :D

p.s Angel mendim i bukur...po ta jap ene un 1 kiss
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Bella na ka munguar keto jave se i lexoj me vemendje postimet e saj sidomos ne ate favourite thread ahahaha
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

anetar i vjeter nga data, por mendoj qe do ket qene me pushime para nje jave...lol...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Vajz e mir me pelqejn komentet qe ben neper forum ..Si dhe di te argumentoj bukur dhe ne kohen e vendin e duhur.....:D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

kete siper me vjen ta adaptoj...nga te paktet persona qe te bejn ta kesh xhan....shum ndjenje pozetiviteti me jep...:kiss
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Zysha ka marre mungesa shum kohet e funit....
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ate shprehjen tek "what s on your mind " e ka thene me vend... djale i respektuar nga ana ime....

p.s. hera pare qe lexoj firmen tende, kur arrita te lugati u pendova qe e lexova:p...lol
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Soulmind shoh qe eshte aktive dhe me mendime e argumentime shum te mira.......nje tjeter antare e kendshme qe kompleton forumin tone.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

bredh sa ktej andej po kjo mami hot me del perpara :).
Seksistja forumit :).
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

i pelqekan lulet roze... tulipan jane ato?!se tulipani ska ere me duket...lol
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Paska qef tulipanet me duket :)
tulipan jan prandaj i kam fut turit ashtu se spo i nija eren :)
 

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

angel devil me ben te qesh sa here e lexoj ka shume humor..do e lexoj me shpesh ne vazhdim :p
 

LoSsT

VIP
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Virgjeresh`a, lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

po qe te them mistrece une ty ste them kot moj:p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Do e ket maru universitetin me 10 se ska munci tjeter shprehet shum bukur neper tema .
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Se njoh aq mir sa duhet....
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Dhe une se njoh mire kete lart!LOL
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Kjo do vdes se qeshuri nje dite. Nuk e di kur qesh me kete ikonen LOL, qesh me t'vertete, apo qesh me monitor :lol:
 

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

me pelqen ta lexoj gjithmone relaksues per syte dhe mendjen :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Me pelqen nje vajz me pozitive ne shum drejtime per her e qeshur dhe ne humor me pelqen kjo dokotorresha :D :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top