• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Live -foto ,ku ndodheni tani?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
20200129_083003.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Se cme doli para fytyres koha e shpatave, me kerr dhe kali per rreth lol
Ndoshta sepse isha duke shiquar Vikings haha
Ah errr Ish burri im. ahhahahahaha
Bash jam tu pas mall me qene e njehere cift bashke. :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ah errr Ish burri im. ahhahahahaha
Bash jam tu pas mall me qene e njehere cift bashke. :p
Ishte ndarje e lezetshme, po u bashkuam prap, kam frik se...83595512_321641812102146_552324539338457088_n.jpglol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
ktu ku jetoj kam 3 maca 2 qen njera është race kaukaziane dhe 1 qen sharri ndersa andej nga bregdeti kam e 2 qen te tjere 2 rottweiler.
Po truproja keni lol :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
je tu fol me shefen e sherbimit informativ or taj :p lol
Nese kjo është puna juaj, hallall me qofte që di ti shti njerzt me u hap :p lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
bej shaka jam e papune.
Ta zeme ashtu. Qente e sharrit mkane pelqyer cdohere por, preferoj macat me perpara ti mbaje
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top