• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Liga e Kampionëve/Fitojnë City, PSG, Barcelona dhe اelsi

cent

...Lontano
Liga e Kampionëve/Fitojnë City, PSG, Barcelona dhe اelsi

Ka përfunduar me fitore të skuadrave kryesore turi i pestë i grupeve E, F, G, H, I, të Ligës së Kampionëve, ku në sy ra fitorja e City-t ndaj Bayernit. Ja rezultatet përfundimtare të këtij turi dhe klasikimi sipas grupeve.

Grupi E

Cska Moskë – Roma 1-2

Manchester Siti-Bayern Mynih 3-2

Klasifikimi: Bayern Mynih 12 Pikë, Roma 5 pikë Cska Moca 5 Pikë, Citi 5 pikë

Grupi F

Psg- Ajaks 3-1

Apoel Nikosia.- Barcelona 0-4

Klasfikimi: Psg 13 pikë, Barcelona 12 Pikë, Ajaks 2 pikë, Apoeli 1 pikë

Grupi G

Shalke- اelsi 0-5

Sporting Lizbon- Maribor 3-1

Klasifikimi: اelsi 11 pikë, Sporting 7 pikë Shalke 5 pikë dhe Maribor 3 pikë

Grupi H

Bate Borizov- Porto 0-3

Shaktar- Atletiko Bilbao 0-1

Klasifikimi: Porto 13 pikë, Shaktar 8 pikë, Atletiko Bilbao 4 Pikë dhe Bate Borizov 3 pikë

SOT:

Zenit- Benfika 18:00

Anderlecht- Gallatasarai 20:45

Arsenal-Dortmund 20:45

Atletiko Madrid- Olimpiakos 20:45

Bazel- Real Madrid 20:45

Leverkusen- Monako 20:45

Ludogorets-Liverpul 20:45

Malmo-Juventus 20:45
/Shekulli
 
Top