• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Liga e Kampionëve, Bayern fiton ndaj Romës, CSKA mund Citin

cent

...Lontano
Bayern Munich ka mundur me rezultatin 2-0 Romën dhe është matematikisht mes 16 skuadrave më të mira të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e zhvilluar në “Bayern Arena”, e vlefshme për grupin E u vendos nga dyshja Riben- Gotze, nga një gol për secilën pjesë.

Rezultat surprizë ishte humbja e Manchester Citit përballë CSKA-Moskës në Angli. Ndeshja përfundoi me rezultatin 2-1 për rusët, heroi i të cilëve ishte Doumbia me dygoleshin e tij. City në pjesën e dytë për shkak të nervozizmit mbeti me 9-të lojtarë, pasi gjyqtari takimit ndëshkoi dy herë me karton të kuq anglezët. Fitore dhe kualifikim u regjistruan edhe për Barcelonën, PSG-n dhe Porton, ndërsa Chelsea barazoi ndaj Maribor në fushën e këtyre të fundit.

Ja rezultatet dhe kualifikimi për secilin grup:
Grupi “E”
Bayern Mynich-Roma 2-0
Machester City-CSKA 1-2
Renditja: Bayern 12 Pikë; Roma dhe CSKA 4 pikë, City 2 pikë).
Grupi F
Ajax-Barcelona 0-2
PSG-Apoel 1-0
Renditja: PSG 10 pikë; Barcelona 9 pikë, Ajax 2 pikë dhe Apoel 1 pikë
Grupi G
Maribor-Chelsea 1-1
Sporting Lizbonë-Shalke 4-2
Renditja: Chelsea 8 pikë, Shalke 5 pikë, Sporting 4 pikë dhe Maribor 2 pikë
Grupi H
Athletico Bilbao-Porto 0-2
Shaktar- Bate Borizov 5-0
Renditje: Porto 10 pikë; Shaktar 8 pikë; Bate Borizov 3 pikë dhe Athletico Bilbao 1 pikë.

/balkanWeb
 
Redaktimi i fundit:
Top