• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lidhjet shpirterore 💫

E keni provuar ndonjeher?

 • Po

 • Jo

 • Kur jam tap

 • Nuk besoj ne kto gjera


Results are only viewable after voting.

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Fol se me trembe o dreq. Se thashë e pola fare lol lol
Huuuuuuuugs 😘
Apo se kishe shkrujt dhe bukur fare ahhahahaa
Fiks me u ndez ne pik te mjesit
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Kshu është kur te vjen frymezimi lol lol
Ca les* frymezimi
E ka fajin karantina
Na cmeni
Ose ishim te cmenem dhe nuk e dinim
 
Last edited by a moderator:

titan

Requiem for a dream
me prit qe gjetç belan 😂😂😂😂 se po vij me 30 gra si puna Noizit 😂😂😂😂
Pranojme vetem tek e tek 2 metra larg nga njona tjetra se kshu ka thone krieministri. Lol
 

titan

Requiem for a dream
po fus Qamilen te paren se e ka djeg malli per ty 😂😂😂
Ka per te gjitha mos ki merak fare, se karantina është per e madhe dhe e bollkshme per te nxene me Qamilen e me ty bashke. Lol lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Lidhje shpirterore kam me vendin tim... packa se njerezit aty se duan ate vend.
Por vendi im me kthen cdo gje nga e para..
Femijerine.. gjuhen.. humorin.. endrrat.. njerezit matern... edhe paqen e gjej ne ate vend.. e pse jo.. shpirtin du me e dhan atje.
Se cka ai vend ... me terheq nga fundi i botes ne menyre magjike..
oj ca tka gjet.
njehere flet per shpirtin binjak, tani per vendin tend. Moj flet per gje tjeter temaaa a kuptoveee??
lol
 

Desa

Temet Nosce
Ashtu si votova ashtu edhe besoj, nuk besoj pra.
Jam dakord me disa antarë mbi reaksionet kimike që me sa di unë zgjasin jo më shumë se një vit ( lajm i mirë për të dashuruarit) 😁
Pastaj hulumtime tjera flasin për ngjashmërinë mes prindit dhe personit që të tërheq 🤷‍♀️
Disi e kam të vështirë botën shpirtërore nga që kam bagazh jetësor - de facto. Me këtë mendoj: përputhshmëri të bazuar në gjene, edukatë, sinqeritet dhe sjellje.
Në këtë aspekt kam patur mundësinë të njoh persona të tillë, si në jetën reale po ashtu edhe virtuale. 😊
 

Darius

DENY IGNORANCE
Jam dakort me fjaline e pare, pasi keshtu e koncepton, por Aspak dakort me mendimin tend si perkufizim.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Më thuaj pra me pak fjalë, pse?
Ajo qe une mund te te theme është qe lidhja shpirterore, mund te lindi kudo, si ne jeten reale, edhe ne virtualitet.
Ketu mund ta njohesh ne menyren qe nuk do te arrije ta njihje pothuajse kurre ne jeten reale.
Ketu ekspozohet një pjese e botes se individit e cila nuk ka mundesi te shfaqet ne jeten e perditshme ndoshta edhe kurre.
Mund te sjell një shembull: një shok i imi bashkshorten e tij, u njohen ne virtualitet. Jane aq te lumtur, aqsa ndihem xheloz :)

Ti po te duash e kthen edhe kete ne ndonje kontekst tjeter :)
 

Desa

Temet Nosce
Falemnderës për përgjigjen dhe jo, nuk e kthej në kontekst tjetër sepse kuptoj dhe respektoj diverzitetet e çdo individi.
Jam në botën e shkencave natyrore që nga mosha 19 vjeçe. Ato humane kanë vlerë në vete, por vetëm si teori 😊
Mbase ka të bëjë edhe introvertja në mua që nuk i dha shansë të përjetoja një gjë të tillë, botës shpirtërore!
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Kot e ngordha ket panteren se ishte e embel
E ndjeja 😝
💜 ciao pantere
Se vetem qingj qe sje cit. 😂
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Foli çik me omel se dro vje prap :p
Se kam mo password 😕
Ne fakt duhet me pyt @WxP nese mund ti bashkoj tgjitha ktu te ky profil 😂
Jam dobsu cik kshu qe duhet te na zej
 
Top