• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ky eshte kryeministri Yne

Tomka

Anëtar i ri
Vendndodhja
Tirana ,Albania
Sa per erion veliajn te flas me garanci qe ka ble ashash tek 1 shoku im kur shkonte ne sarande me studentat e rinj per proteste me levizjen mjaft
tek kthesa e patosit Ne fier i ka dorezu 5 kile per 1 jave qe do rrinin
Marla flas para 8 vitesh kur ka qene levizj mjaft
Levizja mjaft o shkri mbasi erdhi Berisha ne pushtet, dhe u kriju nje parti me emrin G99.

Me llafe kafenesh e di sa gjona kom nigju une, por jo cdo gje qe perflitet eshte e vertete.
 
Per cfare eshte 1shi per te propoganduar genjeshtrat, per te lulezuar krimin dhe kriminelet qe po e mbajne ne pushtet?

Me thuaj 1 gje konkrete qe ka bere te sakte keto vite qe ka qene ne pushtet pastaj flasim.
Gjeja me e sakte per mendimin tim eshte qe gjithe kriminelat u bene publik....kshuqe nese naj here ka per tu zbatu ligji i kane te gatshem vec me u vu prangat ne duar
 

Vinjol

Offline......
Vendndodhja
Fier
Levizja mjaft o shkri mbasi erdhi Berisha ne pushtet, dhe u kriju nje parti me emrin G99.

Me llafe kafenesh e di sa gjona kom nigju une, por jo cdo gje qe perflitet eshte e vertete.
Ti din se cfare ke degjuar
Ndersa une di se cfare eshte bere

Kuptoje dallimin
 

Vinjol

Offline......
Vendndodhja
Fier
Ti noshta din ca asht ba ne fier se per vende tjera zdin asisen
Ok (Y)

Di me te thene qe:
Rama humb.
Le postin kryetar partie
E do te kandidoje per president

Nese kjo gje ndodh
<< dhe maje mend qe do te ndodhe sa te dale ps ne opozite>>

Cfare do te me thuash..... pastaj....
 
Ok (Y)

Di me te thene qe:
Rama humb.
Le postin kryetar partie
E do te kandidoje per president

Nese kjo gje ndodh
<< dhe maje mend qe do te ndodhe sa te dale ps ne opozite>>

Cfare do te me thuash..... pastaj....
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 thashe se ca do me thush 😂😂😂😂
1-rama humb se eshte rotacioni politik 8vjet njena 8 tjetra
2- per president varet
3-eshte normale qe do japi doreheqjen se ska qe do 8 vjet ne opozite kot 😂😂😂😂😂😂😂😂
Dhe po te ishte me rregull gjithmone fiton e majta se ka numer votusish me shume se e djathta
 

Marla

Marla is back!
Eshte kthy ne ordiner.
Kto sjellje jane simptoma kokaine, agresiv, dhe qe vetem flet duke ofendu cfare ti dale perpara.

Por problemi me i madh per shqiptaret eshte qe kte ordiner e duan nderkombtaret, dhe per aq kohe sa gezon mbeshtetjen e tyre ska popull dhe opozite qe ta rrezoje.

Une lexova dje ke Rama frike qe sdo e mbeshtesin me nderkombetaret. Besoj shume shpejt do kemi zgjedhje te parakohshme.
 

Marla

Marla is back!
Jo per ti dal zot atij por e ke kuptu gabim....ai tha qe ska ble makine per vete e jo qe skane ble tjeret ...dmth ai makina e blindume qe tha luli e kishte qe 2009 nersa benzin e kishte qe kur ishte ne opozite
Seshte ceshtja ke makina.

Pse nuk e nis nga vetja OFLne. Me pas nga gjithe ministrat deputetet opozita oligarket bizneset etj etj.

Tani perrallat qe ai seshte i pasur nuk i ha njeri mos bej kot lojra fjalesh, te gjithe ne qe jetojme ne shqiperi e dime ne ca lluksi te shfrenuar po jetojne keta bllokmenet e rinj te shekullit 21.
 
Seshte ceshtja ke makina.

Pse nuk e nis nga vetja OFLne. Me pas nga gjithe ministrat deputetet opozita oligarket bizneset etj etj.

Tani perrallat qe ai seshte i pasur nuk i ha njeri mos bej kot lojra fjalesh, te gjithe ne qe jetojme ne shqiperi e dime ne ca lluksi te shfrenuar po jetojne keta bllokmenet e rinj te shekullit 21.
Saliu thot qe ska euro as ai....une politiken e kam tifozllek derisa te jene ne parlament gjithe kta qe jane sot pozite opozite.....30 vjet asigja skan gja....dhe asigja nuk do bajne as kta qe jane as pd kur te vije....pastaj mos ti hyjme politikes se nuk dijme as 1% te gjanave qe ndodhin jashte ekrani....besoj qe me OFL zdo preken politikanet tpakten figurat me kryesore te politikes....
 

Marla

Marla is back!
Saliu thot qe ska euro as ai....besoj qe me OFL zdo preken politikanet tpakten figurat me kryesore te politikes....
Sala ska gje vete kane femijet e tij, djali merret me biznes vajza super e zonja me studion e vet. Mgjate te merret OFLja me ta. PDja ka lidership re ri seshte me sala.

Nese sprek politikanet i bie te jete flluske sapuni pasi mor vlla krimi vendos kush politikane do qeverisin dhe qeveritaret mbrojne krimininelet qe te ngelen te paprekshem. Pra i bie jo 30 vket por edhe 90 vjet kshu do jemi.
 
Sala ska gje vete kane femijet e tij, djali merret me biznes vajza super e zonja me studion e vet. Mgjate te merret OFLja me ta. PDja ka lidership re ri seshte me sala.

Nese sprek politikanet i bie te jete flluske sapuni pasi mor vlla krimi vendos kush politikane do qeverisin dhe qeveritaret mbrojne krimininelet qe te ngelen te paprekshem. Pra i bie jo 30 vket por edhe 90 vjet kshu do jemi.
😂😂😂😂😂 spaska gje saliu....tkesh baben 20vjet kryeminister edhe mos te jesh super i suksesshem ne biznes dhe studio ligjore do ishte budallek....
 
Top