• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ky eshte kryeministri Yne

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............
Vendndodhja
Fier

2

3

4

5

6Mashtrime si keto e te tjera keni ne kanalin e youtube te emisionit Opininio Tv Klan

Lind pyetja !!!!

A ja vlen te vazhdohet me kte kryeminister ???????
 

Darius

La vita è bella...
Vendndodhja
Shqipëri
Se kush eshte Rama te gjithe e dime, problemi eshte populli, te cilin po e duron.
A do ta duronte nje popull tjeter nje karagjoz, psikopat, hajdut, drogaxhi, qe shoqerohet dhe krekoset me kriminele, ne krye te vendit ?!
Per mua habia me e madhe eshte kjo e dyta.
 

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............
Vendndodhja
Fier
Se kush eshte Rama te gjithe e dime, problemi eshte populli, te cilin po e duron.
A do ta duronte nje popull tjeter nje karagjoz, psikopat, hajdut, drogaxhi, qe shoqerohet dhe krekoset me kriminele, ne krye te vendit ?!
Per mua habia me e madhe eshte kjo e dyta.
Ndersa per mua Problem me i madh do te jete SIkur ky ti << bleje >> zgjedhjet e ardhshme << sepse ska nji kndidat te forte opozitar >>

Kjo seshte ofeze por fakt. Egziston kartele mjeksore.

Nejse se nuk eshte ky thelbi. Problemi eshte qe as ka ndermend me ik dhe ska kush ta largoje.
Sa per erion veliajn te flas me garanci qe ka ble ashash tek 1 shoku im kur shkonte ne sarande me studentat e rinj per proteste me levizjen mjaft
tek kthesa e patosit Ne fier i ka dorezu 5 kile per 1 jave qe do rrinin
 

Marla

Marla is back!
Ky asht nishi i nishave per politikanet qe jane sot....meqe dhe ky spo ban gja per shqiperine vajmedet po erdhi lulushi
Per cfare eshte 1shi per te propoganduar genjeshtrat, per te lulezuar krimin dhe kriminelet qe po e mbajne ne pushtet?

Me thuaj 1 gje konkrete qe ka bere te sakte keto vite qe ka qene ne pushtet pastaj flasim.
 

Imp4cT

Not Serious Member
Mbajme ne po he.
Po ato prallat se ska ble naiher makine kujt ja tregon.
Bleu Spiropali alamet Benzi qe deri para disa vitesh mblidhte krom per tu ushqy.
 

Tomka

Anëtar i ri
Vendndodhja
Tirana ,Albania
Eshte kthy ne ordiner.
Kto sjellje jane simptoma kokaine, agresiv, dhe qe vetem flet duke ofendu cfare ti dale perpara.

Por problemi me i madh per shqiptaret eshte qe kte ordiner e duan nderkombtaret, dhe per aq kohe sa gezon mbeshtetjen e tyre ska popull dhe opozite qe ta rrezoje.
 

Imp4cT

Not Serious Member
Eshte kthy ne ordiner.
Kto sjellje jane simptoma kokaine, agresiv, dhe qe vetem flet duke ofendu cfare ti dale perpara.

Por problemi me i madh per shqiptaret eshte qe kte ordiner e duan nderkombtaret, dhe per aq kohe sa gezon mbeshtetjen e tyre ska popull dhe opozite qe ta rrezoje.
Nderkombetaret jane gjithmone me pushtetin edhe kjo gje eshte vertetuar ne keto 30 vite pseudodemokraci.
Nuk besoj se ky do kete mandat tjeter qeverisje edhe pse realisht ka krijuar nje pushtet te frikshem ku ka ne kontroll cdo hallke te shtetit dhe mediat.
 

Tomka

Anëtar i ri
Vendndodhja
Tirana ,Albania
Nderkombetaret jane gjithmone me pushtetin edhe kjo gje eshte vertetuar ne keto 30 vite pseudodemokraci.
Nuk besoj se ky do kete mandat tjeter qeverisje edhe pse realisht ka krijuar nje pushtet te frikshem ku ka ne kontroll cdo hallke te shtetit dhe mediat.
Si eshte vertetu?
Berishen se kane dash noiher nderkombetaret. Ja te't jap nje shembull: Berishes zgjedhjet e 96 nuk ja njohen sepse mbushi kutite, nderkohe zgjedhjet e Rames 2019 pa opozite duke mbush dhe kutite ja njohen dhe ja certifikun si legjitime.

Mbeshtetja qe ka Rama nga nderkombetaret eshte e pakrahasueshme me mbeshtetjen qe mund t'kete pas Berisha apo Nano.
 
Top