• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ky djalë është një mjeshtër i “selfie-ve” me kafshët (Foto)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ky djalë është një mjeshtër i “selfie-ve” me kafshët (Foto)

Një fotograf nga Irlanda, Allan Dixon duket se arrin të miqësohet me çdo kafshë që takon dhe kjo duket nga fotot që ai realizon.

Ai jep edhe këshilla për ata që kanë dëshirë ta provojnë diçka të tillë. Dixon ka arritur që të bëjë selfie të mrekullueshme me kafshë të ndryshme.

“Një selfie mund të marrë 5 minuta dhe deri në tre orë. Kjo varet nga kafsha dhe sa e sigurt ajo ndihet. Mos i provokoni ato, jini të qetë dhe fitonin besimin e tyre”. këshillon ai.

g.shqip
 
Top