• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush e mendoni se Do ta mari Championsin.

Kush e mendoni se Do ta mari Championsin.

 • AS Roma

  Votat: 1 2.4%
 • Chelsea

  Votat: 1 2.4%
 • Inter

  Votat: 9 22.0%
 • Werder Bremen

  Votat: 1 2.4%
 • Barcelona

  Votat: 7 17.1%
 • Sporting Lisbon

  Votat: 0 0.0%
 • Marseille

  Votat: 0 0.0%
 • Atletico Madrid

  Votat: 0 0.0%
 • Liverpool

  Votat: 1 2.4%
 • Manchester U.

  Votat: 8 19.5%
 • Celtic

  Votat: 0 0.0%
 • Villarreal

  Votat: 0 0.0%
 • Lyon

  Votat: 0 0.0%
 • Bayern Munich

  Votat: 2 4.9%
 • Fiorentina

  Votat: 0 0.0%
 • Arsenal

  Votat: 0 0.0%
 • FC Porto

  Votat: 0 0.0%
 • Juventus

  Votat: 9 22.0%
 • Real Madrid

  Votat: 2 4.9%
 • Dynamo Kyiv

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  41

Gigolo

Anëtar i ri
Chelsi dhe pastaj do te ndeshet me Milanin per superkupen e kampjoneve qe i takon milanit naturisht....
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Kush e mendoni se Do ta mari Championsin.

Po Panathinaikos ku eshte ??

Inter tregoi edhe nje here qe eshte skuader humbsish e tju zjeje
 

ssokoll

Release Yourself
Titulli: Kush e mendoni se Do ta mari Championsin.

kush ka votu per interin hahahahaha

interi esht ne rezik qe te rrezohet nga tabela nese humben edhe me werder bremen oofofof
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
kush ka votu per interin hahahahaha

interi esht ne rezik qe te rrezohet nga tabela nese humben edhe me werder bremen oofofof
Interi ka 8 pike. Edhe me humbje kualifikohet sepse per garen e me tutjeshme luftojne dy klubet tjera qe do t'perballen ne xhiron e fundit , Panathinaikos ( 7 pike ) - Anorthosis ( 6 pike ) . Gjermanet e Bremenit ne ndeshjen kunder Interit do te mundohen per fitoren e nderit qe do te jet e para dhe e fundit per ta ne champions league, sepse gjithsesi jane te humbur me 4 pike ne 5 ndeshje ( 4 barazime, 1 humbje , 0 fitore ) .
 

marchigiano

Anëtar i ri
Titulli: Kush e mendoni se Do ta mari Championsin.

barcelona, nuk ka tjeter ekip qe ta meritoj kupen,po e them pa tifozllek
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush e mendoni se Do ta mari Championsin.

Shkumbini se e kam pa te luaj ca here ne champions LOL
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Kush e mendoni se Do ta mari Championsin.

Juventusi dihet ajo pse pyesni kot ?
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Titulli: Kush e mendoni se Do ta mari Championsin.

Mos boni sondazhe me tifozllik o popull, Barcelona e mer :)
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Kush e mendoni se Do ta mari Championsin.

Mos boni sondazhe me tifozllik o popull, Barcelona e mer :)

100%

BARCELONA DO TA MARRE LIGEN E KAMPIONEVE e ME PAS EDHE KUPEN SUPERKONTINENTALE
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Kush e mendoni se Do ta mari Championsin.

gabim INTERKONTINENTALE
 

Gigolo

Anëtar i ri
Titulli: Kush e mendoni se Do ta mari Championsin.

opppppppppppppsssssssssssn ku iku INTERIIIIIIIIIII
 

delta3

Delta 3
Titulli: Kush e mendoni se Do ta mari Championsin.

Barca babs ma e forta osht , kshtuqe barccccccccccccccccccaaaaaaaaaaaa!!!
 
Top