• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush e mendoni se Do ta mari Championsin.

Kush e mendoni se Do ta mari Championsin.

 • AS Roma

  Votat: 1 2.4%
 • Chelsea

  Votat: 1 2.4%
 • Inter

  Votat: 9 22.0%
 • Werder Bremen

  Votat: 1 2.4%
 • Barcelona

  Votat: 7 17.1%
 • Sporting Lisbon

  Votat: 0 0.0%
 • Marseille

  Votat: 0 0.0%
 • Atletico Madrid

  Votat: 0 0.0%
 • Liverpool

  Votat: 1 2.4%
 • Manchester U.

  Votat: 8 19.5%
 • Celtic

  Votat: 0 0.0%
 • Villarreal

  Votat: 0 0.0%
 • Lyon

  Votat: 0 0.0%
 • Bayern Munich

  Votat: 2 4.9%
 • Fiorentina

  Votat: 0 0.0%
 • Arsenal

  Votat: 0 0.0%
 • FC Porto

  Votat: 0 0.0%
 • Juventus

  Votat: 9 22.0%
 • Real Madrid

  Votat: 2 4.9%
 • Dynamo Kyiv

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  41

Ado

FISEBILIL-LAH
INTER KAMPION :dance:


po nese nuk e merr interi kom deshir Real Madrid-i :)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Interi BUAAHAHAHAHAHAHAHAHHA LOL LOL
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Gooooooooooooooooooo Inter
Para Bracjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:D:D:D:D:D
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Ndoshta mund te mari ufen o devil se championsin ta shikoj ne enderr:D:D:D
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Per kete vit jeni nje grad me ulet se interi lale mos u merzit :D

Mbase ka dhe me mir sonte mund te humbi Milani:D

Mos harro heres tjeter zeniti mori Uefen nuk eshte rup ta mori dy her rrjesht:D
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Asaj si dihet nejse... se ram i vit ne uefa nuk do te thot gjo kshuqe ...te pakten nuk shkum fare jo si puna juj qe shkoni ene s`merni gjo ne kur shkojm o shkojm me fitu o nuk shkojm fare :D
 

xhebrail

Mangup me Licenc
INTER eDHE SKA TJETER
 

Gigolo

Anëtar i ri
ajo barcelona mbreme ishte e dhatarshme.. nuk e di por mund te jete dhe shpejt me gjyku qe tani...
 

bella

Anëtar i Nderuar
Liverpuli LOL.....edhe pse as nuk e di ca skuadre eshte :p
 

baby-angel

Thpilt
uauu , e ndiqke dhe futbollin ? Nice .
Qenkemi nje dore e mire me Juventusin ketu , dhe ne sondazh kryesojme.
Une jam all in one :D
I ndjek te tera ;) Mire jemi sjemi keq ne nga Shqiperia. :)
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Ktu pe shof qe Juventusi kryeson ne sondazhe i ndjekur nga Interi. Por un kam pershtypjen se do te zhgenjeheni :)
Zonja e vjeter qe prej kur kaloi nje sezon ne ligen e dyte, humbi nje numer jo te vogel te futbollisteve kyc. E qe prej ateher nuk ka ber thuajse asgje sa i perket transfereve, duke perjashtuar blerjen fundit, sulmuesin Amauri.
Ne anen tjeter, Interi nje klub i madh, me futbollist te mrekullueshem, por i mungon shpirti luftarak dhe deshira per t'fituar champions ligen. Edhe pse tani kan njerin nder trajneret me te mire te futbollit per momentin, Mourinhon, por sezoni i par per nje trajner te ri nuk mund te jet shum premtues.
E njejta gje mund te ndodh edhe me Barcelonen. Edhe perkunder rezultateve te shkelqyera ne fillim, nuk pres trofe ne fund.
Shpresoj te jem gabim, sepse kjo fjalia e fundit aspak sme pelqeu.
Po t'ishte atje lart " kush keni qef ta mar championsin " , do ta kisha shkru 3 here " Barcelona Barcelona Barcelona " , tu u tut se me 1 her spo ju bje nsy :D .
Keshtu si esht titulli, un mendoj qe Liverpooli. Ose ose, kampionet ne fuqi do ta cojn deri ne fund luften per t'mos e dorzu trofeun tek ndonje ekip tjeter ( Man. Utd ) .
 
Top