• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush e mendoni se Do ta mari Championsin.

Kush e mendoni se Do ta mari Championsin.

 • AS Roma

  Votat: 1 2.4%
 • Chelsea

  Votat: 1 2.4%
 • Inter

  Votat: 9 22.0%
 • Werder Bremen

  Votat: 1 2.4%
 • Barcelona

  Votat: 7 17.1%
 • Sporting Lisbon

  Votat: 0 0.0%
 • Marseille

  Votat: 0 0.0%
 • Atletico Madrid

  Votat: 0 0.0%
 • Liverpool

  Votat: 1 2.4%
 • Manchester U.

  Votat: 8 19.5%
 • Celtic

  Votat: 0 0.0%
 • Villarreal

  Votat: 0 0.0%
 • Lyon

  Votat: 0 0.0%
 • Bayern Munich

  Votat: 2 4.9%
 • Fiorentina

  Votat: 0 0.0%
 • Arsenal

  Votat: 0 0.0%
 • FC Porto

  Votat: 0 0.0%
 • Juventus

  Votat: 9 22.0%
 • Real Madrid

  Votat: 2 4.9%
 • Dynamo Kyiv

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  41

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Kush mendoni se do ta mari Champions Ligen Sivjet
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Nqs do ishte milani do thoja MILAN po meqe nuk eshte skam alternative tjeter...
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Nje me INTERI-Gjithe jeten me INTERIN


INTERIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Nje me INTERI-Gjithe jeten me INTERIN


INTERIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Po me dhimbsesh :p:p hahahhaha qe paske me vujte tane jeten :haha::haha:

nejse hajgare pak

Une jam per ekipet ku luan ndoj shqiptare p.sh Marsej ose dikush ska lidhje e nese asnjeri...atehere Liverpool
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
He se do veje Loriku tek Liverpuli vitin tjeter.
 

angel boy

cun i veshtire
interiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii champion
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Pogradeci championssssssssssssssssssssssss
 

xhebrail

Mangup me Licenc

xhebrail

Mangup me Licenc
njehere me interin pergjithmon me interin
 

valon jetullahu

Antarë i ri
na vjen keq veq as liverpool e as reali i madridit as interi astenjani se te dobta jon po manchester united do ta marr pergjithmon ma i miri i love man utd
 

Ideali

Antarë
Mbase real madridi nuk ka marr qe nje kohe te gjate titullin e champions league mendoj se REALI do ta marr edhe pse nuk e pelqej ekipen e realit por te interit por une mendoj se reali
 

^_^-Dj

DeeJaY
per derisa so milan as ma ha fare :p sa i perket interit gjithmone sa krahu do e hani :lol: ahh ngushullimet e mija per derbyn :p
 

jackass

Anëtar i ri
me vjen keq po me duhet te ju shuaj shpresat...do te perseritet suksesi i vitit te kaluar MANCHESTER UNITED do ta fitoj prap edhe premier ligen po edhe championsin :D

do te mbizoterojne prap ekipet angleze kjo veq se po dihet :)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Reali do e marr
 

Gigolo

Anëtar i ri
them se Interi edhe mund te caje simjet... por si aka gjithmone calon nga funi dhe i jep fund c'fare do dhoj porgrami qe ka bere....
 

CoNNecT

Administrator
Mund ta votoni ekipin me anen e sondazhit qe sapo kam publikuar ne fillim te temes...
Flm
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
per derisa so milan as ma ha fare :p sa i perket interit gjithmone sa krahu do e hani :lol: ahh ngushullimet e mija per derbyn :p
hahaha As Milan as Real ... interi pesoi nga Milani ne kte ndeshje :D por herav tjera :D me mir do te jet

Ps.Interi do ta marri Championsin sepse eshte nervozuar me Milanin :p
 

CannY

Antar Aktiv
Une mendoj se champions league do ta fitoj prape manchester united dhe une jam adhurues i djajve te kuq :D
 

CannY

Antar Aktiv
Edhe interi eshte ekip e forte se paku me e forte se milani mirpo manchester united do ta marr sivjet kurse interi vitin tjeter:L
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Ekipin qe mendoj un se kan vu ne sondazh:S

Ka me e fitu Cjul me llaaaa pse merziteno ju:D:D:D
 
Top