• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Kultura Diplomatike Mbretërore

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Mbreti Gjergji i VI dhe Mbretëresha Elizabeta duke u relaksuar në kopshtin e Kështjellës së Windsor-it. (1946)

King George.jpg
 
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Sa llafe keni apo jo...
Opo lereni te zonjen te postoje e kush tjeter deshiron le ta beje..une se gjeta veten ndejta jashte kesaj..
Apapa c'paski qene
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Sa llafe keni apo jo...
Opo lereni te zonjen te postoje e kush tjeter deshiron le ta beje..une se gjeta veten ndejta jashte kesaj..
Apapa c'paski qene
Po kur e gjete jashte ...pse u fute brenda?
Sa pa lidhje futesh ndonjehere....
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Martesa e Mbretëreshës Victoria në 25 Janar 1858.

the marriage of Victoria.jpg
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Mbreti i ri : Felipe dhe betimi i tij
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Duka i Albes me Mbretereshen e Spanjes, Carla & Nicolas Sarcozy ne Pallatin Mbreteror te Madridit (2009)

Duka i Albes.jpg
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Perandoresha e Japonise, gjate ceremonise funebre te Perandorit Nagako! (2000)

Perandoresha e Japonise.jpg
 

Passion

Banned
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Eshte stad i larte,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.

Faleminderit qe i solle Briciolo.

Aristokraci e gjalle.
Jam pro komentit te Darius ne faqen e meparshme.
:)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Farah Pahlavi (ish Perandoresha e Iranit modern) - Rreth viteve 60!

Farah Pahlavi.jpg
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Grace Kelly dhe Jackie Kennedy (24 May 1961 - Shtepia e Bardhe)

15966193_1386935238015556_4824181188067390263_n.jpg
 
Top