• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)


  • Totali i votuesve
    19
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

Pershendetje te nderuar antare..:)
Ja ku po rilexohemi perseri,per tu njohur me autoret perkates te vargjeve tona latrare.

Krijimi fitues per muajin Shtator shpallet krijimi NR- 2-اdo mëngjes--antares: Levina.

Te jini mire te gjithe!!
Nje talente e re. Keta me pelqejne mua :buqete::lulet:
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

Per krijimin tim meqe bente MUUUU qe nuk vlente asgje ama Ismuca me nderoi.
Si mund te te falenderoj o sy i artit?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

Waa levinaa. Bravooo.
Na sill sa me shume shkrime :)
MDuket mua apo vec un e kam ngatarru ate shpirterisht e shveshur me Nick. Haha.
Ndersa per 2 shin kam.mendu se esht monique.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

Waa levinaa. Bravooo.
Na sill sa me shume shkrime :)
MDuket mua apo vec un e kam ngatarru ate shpirterisht e shveshur me Nick. Haha.
Ndersa per 2 shin kam.mendu se esht monique.
A do thot ti paske votu vetem per ate arsyje ,apo nuk e ke votu fare ket krijim?:cekic:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

A do thot ti paske votu vetem per ate arsyje ,apo nuk e ke votu fare ket krijim?:cekic:
Jo jo. Une kam votu perher krijimin. Tkeq qene kujt doje :) Gjthss ti komplimente per shkrimin. I bukur sh dhe i yti :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

Jo jo. Une kam votu perher krijimin. Tkeq qene kujt doje :) Gjthss ti komplimente per shkrimin. I bukur sh dhe i yti :)
KJo tregon se ne kurr nuk merremi me korrupcion edhe pse jemi mike :cunikis: p.s merrni shembell tjert lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

Levina Urime e sukses ne te ardhmen.... Uroj te na sjelleshe cdo her shkrime po aqe nostalgjike
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

A do thot ti paske votu vetem per ate arsyje ,apo nuk e ke votu fare ket krijim?:cekic:
Jo mi Arf jo mendoj se i ka ndodhur flash-back ngaqe kam pas hapur nje teme
pak a sh me nje titulln te atille.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top