• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Shkurt 2020

Krijimet e muajit Shkurt 2020


 • Totali i votuesve
  37
 • Poll closed .

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
...vazhdojm me pjesen e dyte.

5. Me pelqyen disa pjese, jo te gjitha besoj se disa ishin te panevojshme. Ama ato pak pjese qe me pelqyen te percjellin disa emocione tek tuk. Jo keq

6. Sinqerisht nuk me pelqeu, nuk eshte keq ajo cka dashur te tregonte autori por per mua nuk ja ka arritur mire qellimit. Lemsh sikur eshte shkruar me nxitim.

8. Jo keq hapja dhe mbyllja. Nuk me pelqyen ato fjalit e mezit, me mire te ishte zgjatur sesa ato fjalit aq te gjata. Ja ka prishur bukurine.

9. E shkruar mire, cdo strof disi lidhet me njera-tjetren. Jo keq edhe pse ate wow kur e lexova sma dha.

10. Mund te ishte shkruar me mire, sme percolli ndonje gje por keto shenjat e piksimit si kuptova, pse vend e pa vend?!


Suksese! ( :
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Pershendetje te gjithe
Ne pamundesi sot per te bere nje shpallje te denje , po ju komunikoj fituesin dhe krijuesit :)

Per kete muaj te dashurise fituesi eshte ajo
@Moonlight me "e mban mend"?!

Vazhdojme me pjesemarrsit

Pergjysem - @LeVoyageur

Buzeqeshje - @Vajza

Kujtimet - @MaYaDa

Pesha e mallit - @Soulmind

Dimer serish - @Ivy

Momente ne kohe - @Desa

Sikurse dje - @senseo

Se dashuri... - @kitrra 123

Valsi i jetes - @ArfenillaFaleminderit dhe ju uroj vetem te mira!
 
Top