• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit prill 2018

Krijimet e muajit prill 2018


 • Totali i votuesve
  18
 • Poll closed .

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Kaon, vota "eshte vetjake e barabarte e lire dhe e fshehte". Deri tani keshtu rezulton.
 

KAON

Anëtar Aktiv
Kaon, vota "eshte vetjake e barabarte e lire dhe e fshehte". Deri tani keshtu rezulton.
Rregullat shprehin se vota nuk eshte e fshehte ,,kete gje mendova dhe un 3 muaj me pare por me than se vota nuk eshte e fshehte!
 

Zana1

Braveheart
Nese flitet per letersi/krijim ... 1-shi eshte e goditur , nje perzierje mahnitese dhe domethenese... nderkohe qe ka perdorur edhe fjale te goditura dhe origjinale. Bravo 1-shi, hera e pare qe ne k'te konkurs eshte sollur nje krijim i qarte , bukur dhe domethenes .. eshte nisur bukur , eshte mbajtur ritmi nderkohe qe doza rritet dhe eshte mbyllur bukur.

Per fat te keq vazhdoj qe ta refuzoj votimin, per arsye qe tashme e kam bere shume here te qarte .. dhe do te vazhdoj qe mos te votoj, por nese do te votoja 1-shi meriton voten nga ana e ime, dhe si nje nga krijimet me te bukura qe kam lexuar gjer me sot , ne konkurse te tilla . : )


Ps... Te tjerat permbajne s'forcime dhe pothuajse e njenta rryme , asgje e re.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Paska ike kesaj radhe.

Meq paska pas veq pizi s'me ngelet merak :)
 
Top