• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Krijimet e muajit Nentor jane keto..


  • Totali i votuesve
    16
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Cila eshte tema?
E ke parasysh ate femijen e keq te Krishtelindjeve..:p ,qe ngeli vetem ne shpi,e ata dy hajdutet..-Kjo eshte gjysma e temes e muajit qe vjen.
Gjysma tjeter,eshte varjant i lire,per shembull : si skioi Averi ne bore,dhe u rrezua keqazi ne fund lugines hahahahahaha..:p
 

Aver

VIP
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

E ke parasysh ate femijen e keq te Krishtelindjeve..:p ,qe ngeli vetem ne shpi,e ata dy hajdutet..-Kjo eshte gjysma e temes e muajit qe vjen.
Gjysma tjeter,eshte varjant i lire,per shembull : si skioi Averi ne bore,dhe u rrezua keqazi ne fund lugines hahahahahaha..:p
hahaha

Mi preke butonat dy here. E para qe e permende filmin tim te preferuar te femijerise dhe e dyta qe ma kujtove skijimin/snowboardin qe e kam dashuri te jetes.

Ika ne tavan me e marr makinen e shkrimit. Do ti harrohet emri Naim Frasherit!
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Po me nxit me e nxjerr luanin?

Ok, takohemi ne dhjetor... dhe e ndajme shapin nga sheqeri nje here e mire.

P.s. Nev sa kerkon qe te ma shkruash nje krijim?
Skam si te nxjerr luan aty ku ska :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Mjesi populli ktej nga letersia :)
Kesaj rradhe po kaloj per t"ju falenderuar per votimet tuaja.
Shoh qe na jeni bashkangjitur me votime she komente.
Me behet qejfi, motivohem pozitivisht akoma me teper ,per kete konkurs.
Faleminderit te gjitheve!!
Si antarve dhe dergusve tane!!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Pershendetje!!
Ja arritti fundi i muajit,ku dhe ne njihemi me autoret e krijimeve tona..

Krijimi fitues per kete muaji eshte krijimi 2-Dallendyshe pa stine. E shkruar nga Jana80!

Jana80 shume urime e dashur.!! :)


krijimet e tjera perkatsisht jane shkruar nga :

1- Leter Mikes ne Tirane-Soulmind

3-Ikja e vjeshtes-Call

4-Shalli i kuq.-Nevertiti

5-Ta urresh apo ta duash.-Nicktjeter.


Duke Falenderuar perzemersisht derguesit tane,ju uroj te kaloni sa me mire!!
Sebashku do rilexohemi ne temen per lajmerimet e muajit dhjetor.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Urime janna. Te pergezoj per shkrimin e bukur. Erdha ketej te jape voten time ne momentet e fundit por e shof se une i vonuari kam ngec prapa dhe forumi megjithate ecen
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Urime jana80 suksese edhe me te largeta ne fushen e shkrimit.
 

Marla

....
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Pershendetje!!
Ja arritti fundi i muajit,ku dhe ne njihemi me autoret e krijimeve tona..

Krijimi fitues per kete muaji eshte krijimi 2-Dallendyshe pa stine. E shkruar nga Jana80!

Jana80 shume urime e dashur.!! :)


krijimet e tjera perkatsisht jane shkruar nga :

1- Leter Mikes ne Tirane-SoulmindJo po ta dish ti Soul qe te kam vleresu me vote :p

Urime jana
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Jo po ta dish ti Soul qe te kam vleresu me vote :p

Urime jana
haha, po po.. qofsh e nderume gjith jeten. Sh flm dhe Zanes :D. edhe pse ju s'e keni dit qe poezia esht e imja sigurisht :)
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Pergezime autorit te krijimit fitues , Jana 80 !
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Futi Mals skuthi hundet dhe mi hoqi votat nga kutite :p

Gerto flm me paske nderuar lol

Dhe serio per temen : Janaaaaaa ai krijimi <3

Propozoj te behesh ti nje mod e denje e konkursit :) vitin tj.
Por sma degjon kush llafin mua
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Propozoj te behesh ti nje mod e denje e konkursit :) vitin tj.
Por sma degjon kush llafin mua
Ne i marrim gjithmone parasysh kerkesat..:)
Dhe aq me teper kur behet fjale per nje antare,artdashse letrare si ; Jana80.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Futi Mals skuthi hundet dhe mi hoqi votat nga kutite :p

Gerto flm me paske nderuar lol

Dhe serio per temen : Janaaaaaa ai krijimi <3

Propozoj te behesh ti nje mod e denje e konkursit :) vitin tj.
Por sma degjon kush llafin mua
Hahahaha un te bera reklame qe morre dhe ate nje vote se ndryshe do kishe mbetur si peshku pa uje :p
Prisja falenderim prej teje , bote mosmirenjohese :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top